Geohair.ru

13.08.2015

Стрижка «каскад»


«Каскад» — не просто стрижка. Це рятівний круг для.

Зачіски для довгого волосся в домашніх умовах


Якщо у вас досить довге волосся, варіантів.

Фарба для волосся шоколадні відтінки


Шоколадний колір надає волоссю особливої глибини і блиску. Цей відтінок добре лягає на темні натуральні волосся, підходить шатенкам або темно-русий. Сьогодні це дуже популярний колір волосся, особливо на піку моди молочно-шоколадний відтінок і відтінки з нотками червоного. Необхідно відзначити дуже широку колірну гаму цього кольору. Тут ви знайдете — від кольору гіркого шоколаду до кавового, також є різна насиченість відтінків — від темного до золотистого, холодної і теплої гами.

Фарба для волосся щадна


При виборі фарби для волосся, ми в першу чергу думаємо про те, чи не зашкодить вона волоссю, яке буде їх стан після фарбування і це відіграє дуже велику роль для жінки, яка дбає про захист своїх волосся. У наш час багато виробників фарб для волосся почали випускати так звані безаміачниє — «щадні фарби», до складу яких не входить аміак, що зберігає структуру волосся і не дає їм зруйнуються під час проведення процедури фарбування.

Фарба для волосся Экселанс Лореаль


Фарба для волосся Экселанс від Лореаль пропонує тройною захист ваших волосся при фарбуванні. В спеціально розроблену систему входить: захист волосся до фарбування — полягає в тому, що активні компоненти, що входять до складу фарби, на пошкоджених ділянках волосся створюють активний догляд і в той же час підготовляють їх до фарбування.

Фарба для волосся Ексель Лореаль


Компанія L’oreal випустила новий вид фарби для волосся Ексель 10. Фарба додає волоссю красивий колір, здоровий блиск і робить їх більш сильними. Спеціально розроблена формула фарби має унікальний склад, у який входять R кераміди, завдяки ним лусочки волосся скріплюються і не дають фарбі вимиватися, а також надають життєву силу вашим волоссю. Фарба для волосся.

Фарба для волосся Елітан


Фарба для волосся «Елітан» являє 28 чудових відтінків, які додадуть вашим волоссю шикарний блиск, гладкість і здоровий вигляд. Фарба тримається на волоссі до трьох місяців завдяки спеціально розробленому унікальному складу, в який входить: силікон, вітаміни і мінерали. В результаті ви отримуєте стійкий, насичений колір. Фарба глибоко проникає в глиб волосся, не пошкодивши його, в.

Де можна купити фарбу для волосся Естель


Фарба для волосся Естель є професійним барвником, з цієї причини придбати її можна тільки в спеціалізованих магазинах, призначених для перукарів, салонах та інтернет-магазинах. На жаль, в звичайних магазинах косметики Естель не продається. Нижче ми наведемо адреси московських магазинів, в яких ви можете придбати фарбу Естель.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки Geohair.ua — онлайн журнал про стрижки, зачіски, волосся. фотографії та статті про зачісках, стрижках, волоссі.

Джерело: Geohair.ru — онлайн журнал про стрижки, зачіски, волосся.

Також ви можете прочитати