Гарна стрижка боб на середні волосся. Фото

19.09.2015

Гарна стрижка боб на середні волосся. Фото

Переглядів: 3111

Автор: Інга

Опубліковано: 23 жовтня 2014 у 05:13 [467]

Антуан де Парі — відомий перукар, який жив у часи Жанни д’Арк, створив стрижку боб, надихнувшись подвигами і самим чином войовниці. Сталося це в 1909 році. Стрижка тут же знайшла популярність, адже раніше жінки не носили коротке волосся. Ще довгий час представниць слабкої статі з короткими стрижками соромили і паплюжили. І тільки завдяки рішучості жінок зачіска поступово набувала все більшої популярності.

Танцівниця Ірен Кастл (фото нижче) позбавилася від довгого волосся, тому що вони їй заважали.

Захоплена таким вчинком, Коко Шанель теж незабаром зробила коротку стрижку. Так, зачіска боб стала популярною в Парижі, а потім у Голлівуді.

Стрижка боб на середні волосся відрізняється від інших стрижок завдяки наступному ряду переваг:

  1. Універсальність і практичність. Грамотно виконаний боб вимагає мінімум укладання й догляду.
  2. Завдяки масі варіантів виконання боб підходить для різних типів волосся.
  3. Стрижка боб приховує недоліки. За допомогою багатошаровості можна приховати широкий лоб і вилиці. Асиметричний боб теж добре маскує недоліки.

Якщо ви хочете природну укладання з мінімумом деталей, відмінний вибір — стрижка боб на середні волосся. Фото 2014 року підтверджують популярність зачіски. Її вибирають такі знаменитості, як співачка Ріанна, Вікторія Бекхем, Кіра Найтлі і багато інші.

Варіанти укладання

Варіантів укладання стрижки на середні волосся величезна безліч. Дуже красиво виглядає боб з прикореневим об’ємом. Для її створення знадобиться фен з брашингом. Досить обдати гарячим повітрям волосся, піднімаючи їх біля коріння. Брашинг з маленьким діаметром додасть об’єм коротким пасом. При укладанні більш довгих шарів використовуйте щітку з великим діаметром.

Ще один спосіб створення об’єму: опустіть голову вниз і сушіть волосся феном, направляючи струмінь повітря з боків і зверху. Потім поверніть голову в звичайне положення і розчешіть волосся. Якщо вам не зручно закидати голову, направляйте струмінь повітря знизу. Так, ви теж додасте зачісці деякий об’єм.

Для того щоб завити кінчики волосся всередину, використовуйте круглу щітку або щипці.

Для того щоб нівелювати широкий лоб або просто зробити образ більш кокетливим і грайливим, підійде стрижка боб на середні волосся із чубчиком. Фото (нижче) показує, що така зачіска виглядає жіночно і елегантно. Довжина чубчика може бути різною: від середини лоба і майже до очей.

Крім фена, стрижку боб прийнято укладати з допомогою бігуді. Однак це вимагає набагато більше часу. Спочатку волосся необхідно вимити і розділити їх на проділ. Потім слід накручувати бігуді, відділяючи пасма від маківки і натягуючи їх перпендикулярно голові.ru/UserFiles/Image/2014/vid_szadi_bob_foto.jpg» />

Якщо боб виконаний на прямих волоссі, чолка, відповідно, теж повинна бути пряма. Скуйовджений боб відмінно доповнить асиметрична, ступенева або коса чілка. Для овальної форми обличчя підходить будь-яка форма чубчик.

Якщо ви хочете підкреслити очі, відмінний вибір — стрижка боб на середні волосся з косою чубчиком. Фото (далі) демонструє загадковість і незвичайність образу.

Чубчик часто є складовою каскадної зачіски. Такий варіант виглядає стильно, чітко підкреслює типаж обличчя і демонструє красу хвилястого волосся. Для того щоб боб каскадом виглядав об’ємно, його зазвичай стрижуть при густому волоссі.

Асиметричний боб підходить для різних типів волосся: кучерявих, прямих, хвилястих. Таку зачіску прийнято укладати за допомогою праски. Так, можна досконалим чином вирівняти довгі пасма біля обличчя.

Стрижки каре і боб є практично ідентичними. Відмінність полягає в тому, що в звичайному каре не використовується градуювання.

Стрижка боб каре на середні волосся — фото:

Боб каре поєднує в собі елементи обох зачісок. Звідси і походить назва стрижки. Для посилення ефекту боба можна пофарбувати волосся в яскравий і стильний колір, попередньо порадившись з перукарем. Крім цього, можна зробити кольорові пасма на чубку. Це приверне додаткову увагу до зачіски.

Відео: модна стрижка боб каре на середні волосся.

На цьому все. Кожна зможе підібрати собі — красиву стрижку боб. Удачі!

Короткий опис статті: стрижка боб Стрижка боб на середні волосся придбала велику популярність за рахунок мінімуму укладання й догляду. Зачіска боб підійде для різних типів волосся, завдяки масі варіантів укладання. фото стрижки боб середній волосся

Джерело: Гарна стрижка боб на середні волосся. Фото

Також ви можете прочитати