Французька зачіска на коротке волосся не вимагає укладання . VolosoMagia.

20.02.2017

Французька стрижка

Французька стрижка стане справжнім подарунком для жінок, які мріють про об’ємній зачісці, не вимагає постійної укладання. Вона була придумана більше сорока років тому французькими стилістами спеціально для яскравих, динамічних людей, у яких немає часу на догляд за волоссям. З цією зачіскою дуже просто завжди виглядати стильно, елегантно і доглянуто, напевно, тому вона завжди буде залишатися популярною і ніколи не вийде з моди. Ще одним її незаперечним плюсом є те, що волосся, через декілька місяців, не втрачають форму, тому відвідувати перукаря можна лише один раз на півроку.

Незалежно від виду, всі французькі стрижки виконуються по одній технології: волосся стрижуться попрядно, з сильним натягом кожної з пасом. Основна частина локонів стрижеться ножицями, а ось при формуванні скроневих областей і так званих рваних пасм використовується бритва. Найбільш умілими перукарями дана зачіска виконується в дві насадки, тому, іноді, її так і називають «дві насадки».

Французька зачіска на коротке волосся не вимагає укладання . VolosoMagia.

Види французьких стрижок

Чубчик також може мати абсолютно різну форму і довжину. Часто її роблять подовжену до скронь, косу, пряму або напівкруглу.

Французька коротка стрижка
Французька вищіп

Стрижка французький вищіп також дуже популярна і завжди актуальна. Вона виконується за такою ж технологією, як і звичайна, але для її створення використовується тільки одна бритва. В результаті цього виходить більш недбала зачіска, має ефект рваних волосся. Вона чудово підійде активним, оптимістичним і трохи безтурботним дівчатам.

Кому підійде ця стрижка

Короткий опис статті: короткі стрижки

Джерело: Французька зачіска на коротке волосся не вимагає укладання | VolosoMagia.ru

Також ви можете прочитати