Французька стрижка: види, техніка виконання (фото і відео)

20.02.2017

Французька стрижка

Французька стрижка дуже елегантна і не вимагає великих зусиль при укладанні волосся. Навіть відросле волосся після цієї зачіски зберігають гарний вигляд. Існують як жіночі, так і чоловічі французькі стрижки.Французька стрижка: види, техніка виконання (фото і відео)

Історія виникнення та особливості французької стрижки

Ця модель прийшла до нас з XX століття і до цих пір користується великим попитом в перукарнях. Вона ідеально підходить дівчатам з правильними рисами обличчя, оскільки відкриває його і підкреслює витончені риси. Дуже добре підходить ця зачіска і тендітним дівчатам, адже вона тільки підкреслює їх стрункість і витонченість. Не рекомендується робити цей вид на тонких волоссі, оскільки рвані краї можуть візуально зробити волосся ще більш рідкісними. Перукарі не рекомендують робити французькі стрижки і жінкам з широкою шиєю і яскраво вираженими вилицями. Ідеальними волоссям є густе волосся різної довжини.

Види французьких стрижок

Французька стрижка дуже різноманітна. Існують жіночі та чоловічі її різновиди, які досить популярні в наш час.

Серед французьких жіночих стрижок виділяють:

  1. Каре, яке підходить для будь-якого типу обличчя.
  2. Стрижку під назвою гаврош, яка ідеально підійде дівчатам, які люблять носити коротке волосся.
  3. Гарсон, яка популярна у молодих дівчат, оскільки підкреслює їх миловидні риси обличчя.
  4. Стрижка вищіп буде добре виглядати як на середній довжині волосся, так і на короткому волоссі і підкреслить унікальність своєї власниці. Дуже підійде рішучих дівчатам з сильним характером.
  5. Коротка стрижка завжди підійде креативним дівчатам, які не люблять витрачати багато часу на укладку.

Серед чоловічих варіантів можна виділити каре, гаврош та вищіп.

Техніка виконання стрижки

Французька стрижка: види, техніка виконання (фото і відео)
На малюнках представлені схеми по виконанню цієї стрижки. Жіноча стрижка за своєю формою передбачає обов’язкову наявність чубчика, об’ємну потиличну частину, видовжену форму скронь. Французька стрижка досить проста у виконанні і легко стане новачком перукарського мистецтва. Інструменти, які зазвичай використовуються: бритва, ножиці, ніж для филировки й гребінець.

Перед початком роботи необхідно помити і зволожити волосся. Далі волосся необхідно розділити на кілька проділів, виділивши віскі, потилицю і область тімені. В потиличній частині необхідно розділити на дев’ять частин: вертикальними і горизонтальними проборами. Стригти волосся необхідно почати в зоні центрального квадрата в нижній частині потиличної області. Далі виділяють першу пасмо і на відстані близько 1 см або 1,5 см від крайньої лінії росту волосся на шиї зрізають волосся.

Якою буде довжина першої (контрольної) пасма, перукар визначає самостійно з урахуванням побажання клієнтки, як правило, вона складає не більше 7 див.

Потім окремі пасма виділяють горизонтальними проборами на відстані приблизно 5 мм, і, відтягнувши вниз, филируют спеціальним ножем (филировочным) на висоту не більше 1 см Таким же чином слід постригти всі квадрати в області потилиці. При виконанні інфікування в квадраті середньої потиличної області висота інфікування повинна бути більше на 1 см ніж у нижніх квадратах. Висота інфікування в області верхнього потилиці повинна бути більше на 1 см, ніж в області середньої частини на потилиці.

Всього в потиличній області потрібно провести филирование не більше ніж на 3 див. В області скронь необхідно виконати половину хрестоподібного проділу. Віскі стрижуть, починаючи з правої сторони. Локони верхівки скроневої області розчісують до лиця, потім приступають до филированию з урахуванням довжини на потилиці. Потім приступають до филировке нижніх квадратів скроневої області, починаючи з правого і закінчуючи лівим. Так само обрізають волосся на лівій скроневій області.

Французька стрижка: види, техніка виконання (фото і відео)
Пасма на лобі і в частині тім’я потрібно обрізати, накладаючи одну пасмо на іншу, рухаючись по напрямку від макушечной області до області чола. Потім зовні филируют спеціальним ножем. З допомогою внутрішньої филировки надають форму чубчику. Результат перевіряють з допомогою порівнювання окремих пасом. У разі наявних нерівностей усувають їх за допомогою ножиць.

Жіноча зачіска закінчується виконанням обрамлення в області скронь, чубчика і потилиці. Довжина чубчика при цьому може бути по лінії брів або по перенісся.

Віскі повинні мати форму трикутника і по довжині повинні бути не більше краю нижньої щелепи. В потиличній області допускається як лінія, що складається з різних рівнів, так і овальна форма.

Для даної стрижки можна зробити кілька видів укладання:

  1. Повсякденна укладання.
  2. Романтичний образ.
  3. Яскравий образ.

Короткий опис статті: чоловічі модельні стрижки технологія виконання Французька стрижка дуже елегантна і не вимагає великих зусиль при укладанні волосся. Навіть відросле волосся після цієї зачіски зберігають гарний вигляд. Волосся мрії

Джерело: Французька стрижка: види, техніка виконання (фото і відео)

Також ви можете прочитати