Фарбування волосся. Частина 1: Підбір кольору: Група Зачіски та догляд за

20.02.2017

Фарбування волосся. Частина 1: Підбір кольору

Фарбування волосся. Частина 1: Підбір кольору: Група Зачіски та догляд за

Прийнято ділити людей на чотири типи: зима, весна, літо і осінь. Кожному типу відповідають свої кольору, які підійдуть їх образу. Професійні перукарі і стилісти часто скептично ставляться до цієї класифікації, кажучи, що з будь-якої жінки можна зробити який завгодно тип, але в цьому випадку йдеться про зміну всього іміджу. куди входить макіяж, основні кольори гардеробу і навіть відтінок шкіри. Ми ж зараз розглядаємо тільки зміну кольору волосся, тому ця «сезонна» класифікація доведеться як не можна до речі.

До типу Зима відносяться, як правило, жінки зі світлою шкірою і темними очима. Зазвичай у них також темне волосся, хоча можуть бути і винятки. Основний принцип вибору квітів для макіяжу і волосся — це створення контрасту і вибір холодних відтінків. Якщо у вас світла шкіра, темні очі, волосся краще фарбувати в темний колір. Якщо ж шкіра від природи смаглява (таке може бути, але вона повинна бути холодноватого відтінку), то волосся краще фарбувати в дуже світлий колір.

Якщо ви блондинка чи шатенка, у вас дуже світла шкіра, важко загоряються, але легко згорає, і світлі очі, то ваш тип — Весна. найрідкісніший з чотирьох. Вам підійдуть світлі волосся холодних і нейтральних відтінків.

Жінки зі смаглявою шкірою, світлими очима і темним волоссям відносяться до типу Літо. Їм підуть світлі і темні теплі відтінки.

Смаглява шкіра, темне волосся і темні очі — це ознаки типу Осінь. Таким жінкам краще вибирати яскраві і насичені теплі відтінки.

Якщо ви губитесь і не можете визначити свій колір волосся, то візьміть кілька хусток, кожен з яких відповідає колірній гамі певного типу (але не однотонних): наприклад, чорно-білий — для Зими, сіро-блакитний — для Весни, жовто-коричневий — для Літа, вохристо-оранжевий — для Осені. Пов’яжіть хустку на голову і оцініть у дзеркалі наскільки вам йде та чи інша гамма — це допоможе зорієнтуватися у визначенні свого типу і, відповідно, відповідного кольору волосся.

Отже, ви визначилися з кольором — тепер треба вирішити, який тип фарби вам потрібен. Існує кілька ступенів стійкості фарби. Наприклад, компанія Swarzkopf виділяє три.

Перший рівень — це різноманітні відтінкові засоби. шампуні, бальзами, гелі і т. п. Вони не впливають на структуру волосся, а просто покривають їх зверху шаром барвника. Як правило, такі засоби повністю змиваються за 4-8 разів миття голови. Вони зручні, якщо ви хочете швидко і ненадовго підкоригувати власний колір волосся. Однак вони діють тільки в бік потемніння, освітлити колір волосся вони не зможуть. До того ж, у цих коштів є одна неприємна властивість: вони змиваються не тільки при митті голови, але і при будь-якому впливі води, наприклад, якщо ви потрапите під дощ або вирішите скупатися.

Другий рівень — це полустойкие фарби. які додають пігмент в структуру волосся. Вони теж працюють тільки в бік потемніння і не зафарбовують сивину. Як правило, ефекту від цих фарб вистачає на 1,5-2 місяці, але вони більш дбайливо ставляться до волосся, ніж стійкі фарби.

Третій рівень — стійкі фарби. Вони спочатку вытравляют натуральний пігмент волосся, а на його місце поміщають власний. З допомогою таких фарб можна створити будь-який колір волосся темніше натуральних, так і світліше. Крім того, ці кошти повністю зафарбовують сивину. Однак треба враховувати, що такі фарби можуть лягати нерівно на вже фарбоване волосся, в результаті чого можуть вийти різні кольори біля коріння і на кінчиках волосся.

І у висновку, хочу трохи згадати про засобах для догляду за волоссям. Найпоширеніші з них — це маски і бальзами-кондиціонери. Корисні речовини маски проникають в структуру волосся, живлять їх зсередини, зміцнюють, зволожують і роблять ще масу корисних речей. Кондиціонери ж націлені в першу чергу на відновлення верхнього шару волосся: вони закривають лусочки волосся, робить волосся гладкими і рівними. Коли лусочки закриті, то вони є перешкодою для проникнення фарбувального пігменту в структуру волосся, тому кондиціонери не можна застосовувати до нанесення фарби. Зазвичай до фарбування роблять маску для волосся, а кондиціонер використовують як завершальний етап після фарбування.

Короткий опис статті: підбір кольору волосся Прийнято ділити людей на чотири типи: зима, весна, літо і осінь. Кожному типу відповідають свої кольору, які підійдуть їх способу…

Джерело: Фарбування волосся. Частина 1: Підбір кольору: Група Зачіски та догляд за волоссям

Також ви можете прочитати