Експрессукладкі для короткого волосся 7 відеоуроків

10.08.2018

Експрес-укладки для короткого волосся: 7 відеоуроків

Стрижки короткої або середньої довжини вважаються універсальними і зручними. На ділі, однак, укладка нерідко обертається муками і виходом з дому з тим, що утворилося на голові спонтанно. Ми знайшли сім зрозумілих і простих відеоуроків, які допоможуть урізноманітнити набір повсякденних зачісок і приборкати каре, якщо воно починає здаватися не таким вже ідеальним.

Джгути і коси на короткому бобі

Не тільки довговолосі мають виняткове право на косички і джгути, і б’юті-блогер з Іспанії Патрі Джордан наочно це доводить. Для того щоб відтворити ці прості, але небанальні зачіски, знадобляться тонкі гумки, невидимки і, власне, ваші руки. Якщо волосся неслухняне, то варто їх підготувати. Зате сумлінно заплетене коси тримаються весь день і заодно позбавляють від падаючих на обличчя пасом. На каналі можна побачити багато інших варіантів укладання коротких стрижок — здається, Патрі Джордан цілком подобається підхід «для ледачих».

Швидкі укладання на довжині до плечей

У блогера під ніком Fabulous Hannah класичне подовжене каре, на якому вона показує десять варіантів укладання. Тут є весь базовий набір, включаючи легкі локони, ранковий хвостик і одну шикарну косу. У цьому уроці можна почерпнути ряд прийомів, які допомагають створити видимість недбалої зачіски (а не влаштувати собі справжній «bad hair day»). При належній вправності рук жодна з них не займе більше десяти хвилин. В кінці — керівництво по укладанню за допомогою щипців для завивки, але в п’ять хвилин вдасться вкластися тільки тим, хто регулярно користується цим пристроєм.

Укладання текстурованих волосся

Популярна блогер Інгрід Нільсен показує, як урізноманітнити життя за допомогою двох кісок. Весь секрет у підготовці волосся: спочатку їх потрібно текстурувати. Автор уроку використовує звичайний мус, але можна взяти спрей, якщо ви не налаштовані на повний цикл з миттям і наступним сушінням волосся. Результат надійний: зачіска виглядає акуратно, але не вимагає великих зусиль і точності. Цей же урок можна взяти на озброєння, якщо потрібно укласти не надто чисте волосся — тільки використовуйте сухий шампунь.

Зачіски з пучками на волоссі середньої довжини

П’ять забавних варіантів зачісок з пучками, для яких потрібно мати волосся трохи нижче плечей. Урок розрахований на тих, хто хоче домогтися результату, не докладаючи особливих зусиль. Для того щоб зачіски виглядали так само зворушливо, як у автора уроку, в процесі укладання краще надати волоссю відчутний обсяг. А ось розчісувати і випрямляти їх зовсім необов’язково — такі непарадні пучки вимагають недбалості. Якщо пухнастість все ж здається позамежної, можна скористатися засобами, рятують волосся від електризації.

Зачіски з Tumblr

Тут ще три укладання-п’ятихвилинки, натхненні образами дівчат з тумблера: лаконічно випрямлена каре, пучок, при якому половина пасом зібрані, а інші випущені, і пляжні хвилі — зачіска, яку хочуть взагалі все. Нічого дивного і нездійсненного. Стайлер зі специфічною насадкою дійсно ідеальний для створення таких локонів, але можна обійтися і чимось більш звичним. Наприклад, косички, висушені феном, дадуть той же результат, тільки часу займуть трохи більше.

Акуратний пучок за п’ять хвилин

Можна надати волоссю максимальний, але цілком досяжний обсяг, як у автора уроку, а можна підготувати волосся і будь-яким іншим, більш звичним і зручним способом. У головних ролях — сухий шампунь, тонкі гумки і шпильки, яких знадобиться досить багато, якщо волосся густе. Урок, всупереч назві, не дуже простий, але при цьому детальний. У цьому випадку кілька тренувань зроблять свою справу, а після освоєння самих базових варіантів високих зачісок проявляти фантазію можна до нескінченності.

укладання Пікс

Автор каналу розповідає про Пікс дуже багато: можете подивитися і інші її відео, щоб найбільш повно осягнути мистецтво приборкання стрижки. На початку відео хороший лайфхак з бейсболкою (це, звичайно, для будь-яких стрижок і будь-яких приводів), але взагалі на Пікс можна робити і коси, і джгути, укладати волосся в самих різних напрямках, грати з текстурами і обсягом. Якщо обзавестися кількома засобами різного ступеня фіксації, відкриється шлях до десяткам варіантів образів. Хустки і пов’язки, як ми вже писали, з Пікс дружать особливо добре.

Короткий опис статті: Стрижки укладання відео, стрижки укладки відео

Джерело: Експрес-укладки для короткого волосся: 7 відеоуроків

Експрессукладкі для короткого волосся 7 відеоуроків

Також ви можете прочитати