Довгі стрижки з фото. Зачіски для довгого волосся

08.06.2016

Довгі стрижки з фото. Зачіски для довгого волосся

Представляємо вам широкий огляд на тему Кращі жіночі довгі зачіски і стрижки з фото і описами. Кому підходять ці зачіски, для якої структури волосся, які варіанти укладання є у цієї зачіски і як же, власне, їх зробити самій. Довге волосся — воістину одне з найяскравіших прикрас жінки. Якщо ви власниця довгого волосся, ви напевно знаєте про це. Цей випуск саме для вас. Отже, стрижки та зачіски на довге волосся або довгі стрижки:

Довга стрижка «Левова грива»

Довгі стрижки з фото. Зачіски для довгого волосся

Кому підійде стрижка на довге волосся Левова грива? Всім довговолосим дівчатам і жінкам з хорошим станом волосся і чистою, рівною шкірою обличчя. Також ця зачіска підійде жінкам з великими рисами обличчя і акуратними вушками.

Який тип волосся ідеально підходить до цієї зачіски? Як вже було сказано вище, для такої зачіски потрібні здорові, сильні довге волосся, і добре, якщо вони будуть кучеряве від природи, тоді хвилі на лобі будуть виглядати дуже красиво. Можна застосувати хімічну завивку для такої зачіски, щоб зачіска краще тримала форму.

Що потрібно знати при довгій стрижці Левова грива? Волосся при такій зачісці обрізаються майстром рівним колом на рівні плечей. Важливо час від часу підрівнювати стрижку, щоб вона не втратила свою форму.

Як потрібно укладати таку зачіску? Треба збризнути волосся рідким фіксатором, злегка пром’яти їх і залишити сушитися на повітрі. Можна розтерти в долонях трохи мастики чи воску для волосся і втерти засіб біля коренів волосся по контуру обличчя.

Стрижка на довге волосся «Голлівудські хвилі»

Довгі стрижки з фото. Зачіски для довгого волосся
Кому підходить така стрижка на довге волосся Голлівудські хвилі? Така стрижка підійде тільки юним дівчатам з гарними довгими волоссям і правильними рисами обличчя. Також ця зачіска відмінно підійде в якості вечірньої.

Який тип волосся ідеально підійде для такої стрижки? Це можуть бути здорові міцні волосся рудого кольору або каштанового, також будуть добре виглядати меліроване прояснені пасма волосся.

Що потрібно знати при цій стрижці? Довге волосся підстригаються на рівні лопаток з легким заокругленням. Верхні волосся залишаються трохи довше, що дасть кращу стійкість загибу всередину. Таку зачіску необхідно час від часу коректувати у перукаря.

Як потрібно укладати таку стрижку? Сушити волосся при цій стрижці краще, накрутив їх на великі бігуді. Потім, коли висохнуть, розчесати звичайної гребінцем на всі боки, зробити проділ і оформити «хвилю» пасма всередину. Волосся можна укладення злегка збризнути лаком.

Зачіска для довгого волосся «Ангельські кучері»

Який тип волосся ідеально підходить для цієї зачіски? Гарні будуть натуральні кучері або тонке волосся з хімічною завивкою на спіралевидні бігуді.

Стрижка для довгого волосся до плечей

Довгі стрижки з фото. Зачіски для довгого волосся
Кому підійде довга стрижка до плечей? Спортивним леді і тим, хто не любить довгий час займатися укладанням волосся.

Який тип волосся ідеально підходить для цієї зачіски? Густе, здорове блискуче волосся.

Що важливо знати при такій стрижці? Волосся від бокового проділу розчісується майстром на всі сторони прямо. Для чубчика відділяється смужка волосся шириною в один сантиметр і «бахромою» зрізається эффилировочными ножицями.

Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся Огляд зачісок на довге волосся почнемо з зачіски «Левова грива». Кому підійде така зачіска? Всім довговолосим дівчатам і жінкам з хорошим станом волосся і чистою, рівною шкірою обличчя. Також ця зачіска підійде жінкам з великими рисами обличчя і акуратними вушками. довгі стрижки, жіночі довгі стрижки, стрижки для довгого волосся, зачіски на довге волосся

Джерело: Довгі стрижки з фото. Зачіски для довгого волосся

Також ви можете прочитати