Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

14.06.2016

Як зробити красиву дитячу зачіску для дівчинки

Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

Створення зачісок – не рутинна щоденна процедура, а ціле мистецтво, на освоєння якого потрібно не один рік підготовки. Тому мами маленьких принцес не раз стикалися з питанням, яку зачіску зробити своїй дочці, щоб вона виглядала красиво і охайно не тільки у свята, але і в будь-який, самий буденний і звичайний день.

Як підібрати підходящу зачіску для дівчинки

Google

Мій світ

Зміст:

Критерії, якими повинні користуватися мами, підбираючи дитячі зачіски для дівчаток:

 1. Простота. Створення дуже складної зачіски втомить вас, і вашого дитини – необхідно буде затратити чимало часу і енергії. До того ж деякі зачіски, «підглянуті» у дорослих, на дітях виглядають безглуздо.
 2. Безпека. При створенні зачіски намагайтеся як можна рідше використовувати гелі, пінки та лаки для волосся, а також шпильки, невидимки, шпильки – це може сильно зіпсувати дитині волосся.Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день
 3. Зручність і легкість використання. Зачіска не повинна бути такою, щоб заважати дитині в його щоденних заняттях, сильно стягувати волосся або бути занадто важкою.

При виборі зачіски для дівчинки варто враховувати й інші критерії:

 • Довжина волосся. Вибір зачіски багато в чому залежить від того, короткі або довгі волосся у вашої маленької леді. Довжина її волосся дозволить експериментувати з різними варіантами укладок. Втім, зараз неважко знайти безліч варіантів зачісок як на короткі, так і на довге волосся.
 • Форма обличчя. Підбирайте зачіску так, щоб вона підкреслювала чарівність дитячого личка.
 • Тип волосся. Дитячі волосся за структурою відрізняються від дорослих, їх важче плести, тому не можна просто взяти будь-яку дорослу зачіску. Важливо вибрати той варіант, який буде добре триматися і відповідати всім перерахованим вище вимогам.

Популярні типи зачісок для дівчаток

Існують дитячі зачіски для дівчаток кількох «базових» типів, на підставі яких можна створювати різні варіації та поєднання, отримуючи нові повсякденні та святкові зачіски.

Один хвіст
Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

Найбільш проста і часто використовувана зачіска на кожен день, для створення якої достатньо лише зібрати волосся до потрібної висоти хвіст на потилиці і затягнути їх гумкою або стрічкою.

 • Можна регулювати висоту хвоста: зробити його нижче або практично на самій маківці.
 • Щоб зачіска виглядала ошатніше, кінці злегка підкручують плойкою або спеціальної гребінцем, а в основу хвоста вплітають яскраву стрічку або закріплюють шпильку у вигляді квітки.

Декілька хвостиків

найпопулярніший варіант цієї зачіски – два хвостики, зібрані біля скронь. Але цим обмежуватися не варто, кількість хвостиків можна збільшувати і розташовувати по всій голові: з боків, на потилиці, на маківці. Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

 • А ще два хвостики можна заплести в кіски на кшталт знаменитої Пеппі Довга Панчоха.
 • Також маленькі хвостики підійдуть і на деякі короткі стрижки, наприклад, каре.

Пучок

Злегка розпатланий пучок дуже підійде маленьким дівчаткам-непосидам і підкреслить їх пустощі. Краще використовувати його як повсякденне зачіску, а для більш урочистих випадків варто робити більш акуратні «гульки» з застосуванням шпильок, сіточок і великих красивих гумок, щоб зачіска не виглядала привабливо.Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

Коси

Коса вигідно підкреслить довжину волосся вашої маленької принцеси, надійно зафіксує навіть самі неслухняні пасма, а складне, цікаве плетиво допоможе створити незвичайний образ.

 • Якщо довжина волосся це дозволяє, можна зробити корону навколо голови.
 • Крім різних варіантів плетіння, можна експериментувати і з кількістю кісок. Наприклад, можна зробити дві великі коси і згорнути їх у «крапельки» з боків.
 • Спробуйте також заплести по всій голові багато маленьких і тонких «африканських» кісок. Коли дитині набридне їх носити, можна спочатку трохи змочити їх водою, а потім розпустити – вийдуть хвилясті пасма.Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

Розпущене волосся

Пишні, доглянуті волосся – предмет гордості і маленької леді, і її батьків. Експериментувати з розпущеним волоссям можна як завгодно: підібрати одну сторону шпилькою, зробити великі або дрібні локони, залишити більшу частину локонів розпущеним, а частина прибрати в хвіст або косу і т. д.

Зачіски на кожен день

Вибір дитячих зачісок для дівчаток на кожен день дуже різноманітний: можна знайти масу вже готових варіантів як на короткі, так і на довге волосся або на основі традиційної укладання придумати щось своє.

Також бажано використовувати як можна менше шпильок, гумок і «крабиков», які можуть поранити шкіру голови, викликати дискомфорт від дуже сильного стягування або спровокувати появу лупи.

Коси на кожен день

Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

 1. Як слід розчешіть волосся, а потім розділіть їх на три однакові частини і візьміть у руки крайні пасма.
 2. Через вільну середню пасмо перекиньте праву і притримайте її лівою рукою, злегка натягнувши, не відпускаючи при цьому ліву пасмо і не поєднуючи її з правою.
 3. Після цього правою рукою візьміть середню пасмо і затягніть так, щоб вона помінялася місцями з лівої.
 4. Тепер праву пасмо потрібно перекинути через середню (ту, що спочатку була лівої) і знову акуратно, але не дуже туго затягнути.
 5. Продовжуючи перекидати по черзі ліву і праву пасма через середню, ви отримаєте косу, яку на кінці можна закріпити гумкою або шпилькою.

Більш складно плететься, але не менш красиво виглядає французька коса.

Як плести класичну французьку косу-колосок — відео:

Принцип плетіння – той же, що і в традиційній, але з однією відмінністю: її починають заплітати від верхньої лінії росту волосся, де виділяють спочатку тонкі пасма, а потім в косу додають локони з маківки і до скронь. Коли плетіння виявиться на рівні потилиці, можна або продовжити плести традиційну косу, або стягнути волосся у хвіст.

«Риб’ячий хвіст»

Візьміть в ліву і праву руку дві рівні частини волосся.

 1. Від однієї з частин з зовнішньої сторони відокремте пасмо і перекиньте його в середину.
 2. Тепер зробіть те ж саме з другою великою пасмом.
 3. Продовжуйте плетіння, поперемінно перекидаючи невеликі пасма в середину з лівої та правої сторін. Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

Як і в будь-якій іншій косі (за деякими винятками) слідкуйте за тим, щоб розмір прядок був однаковий, а також пам’ятаєте, що чим тонше пасмо, тим довше часу займе плетіння коси, але і результат буде більш акуратним і цікавим.

«Колосок»

Зачіска дуже схожа на описаний вище «Риб’ячий хвіст».

 1. Від верхньої зони росту волосся відокремте не дуже товсту пасмо і розділіть її навпіл.
 2. Праву частину перекиньте наліво, а ліву протягніть праворуч під нею.
 3. Почергово відокремлюйте від кожної пасма більш тонкі прядки і перекидывайте їх на іншу сторону, не забуваючи при цьому злегка натягуючи волосся, щоб коса виходила рівною і акуратною.
 4. Переплівши таким чином невелику косичку, починайте по черзі приєднувати до неї пасма з обох боків голови, поступово заплітаючи у косу всю масу волосся.
 5. Коли заплетете «колосок» до бажаної довжини, закріпіть його гумкою або стрічкою.

Як плести колосок Риб’ячий хвіст — відео:

Якщо у вашої дівчинки досить коротке волосся можна заплести маленькі кіски з тонких пасом по всій голові. З кількістю кос також можна експериментувати – з усіх перерахованих варіантів їх можна зробити мінімум дві.

Хвостики на кожен день

Хвіст – одна з найбільш простих зачісок, яку можна заплести буквально за кілька хвилин. Мало у кого може виникнути питання «як робити хвіст», адже для цього потрібно лише добре зачесати волосся назад і стягнути їх гумкою або шпилькою.

Можна регулювати висоту хвоста: робити його в самому низу або на маківці, можна зробити декілька хвостиків – від двох і більше, причому така зачіска піде навіть на короткі волосся, так як в її створенні задіяна лише невелика пасмо.

 • Хвостики можна прикрасити стрічками, резиночками, «крабиками» та іншими аксесуарами для волосся.
 • Прикрасити самий звичайний хвіст допоможе такий прийом: зробіть кінський хвіст, потім випустіть з нього одну пасмо і обмотайте її навколо гумки. Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день
 • А ще спробуйте зібрати волосся досить низько, перев’язати їх гумкою, а потім розділити волосся зверху, над гумкою, навпіл, після чого акуратно просмикнути хвіст в отвір, один або два рази.Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день
 • Також можна спробувати скомбінувати хвостик і косу: затягнути волосся у хвіст, а з нього сплести традиційну косу. Можна піти ще далі – вийшла косу закрутити навколо основної гумки і закріпити її кінчик шпилькою або невидимкою. «Пучок» можна робити і з звичайних хвостиків, потрібно лише точно так само підняти, закрутити пасма навколо гумки і зафіксувати їх.

Зачіски для свят

 • «Вечірні зачіски для дівчаток зазвичай робляться на основі традиційних щоденних зачісок, які ускладнюються за рахунок незвичайного плетіння або додаткових аксесуарів. Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день
 • На створення таких зачісок не обов’язково витрачати багато годин, стомлюючи себе і дитини: є безліч варіантів простих і красивих святкових зачісок для дівчаток.
 • Хоча довге волосся не дуже підходять для того, щоб дитина носив їх розпущеним поза домом, для свята можна зробити виняток.

Не потрібно обмежуватися завивкою розпущеного волосся за допомогою фена або «праски» (хоча рекомендується не користуватися цими пристроями до тих пір, поки дитині не виповниться хоча б 13 років) – є безліч варіантів більш ефектного прикраси волосся менш шкідливими способами.

 1. Наприклад, візьміть пасмо і заплетіть косу поверх розпущеного волосся або почніть плетіння з чубчика і поступово «виводьте» коса набік.
 2. Поекспериментуйте і з плетінням «кошики»: заплетіть косу (наприклад, «колосок»), закрутіть її навколо голови і сховайте кінчик з гумкою. Закріпіть отриманий обідок» у кількох місцях шпильками.Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день
 3. Ще одна ідея нескладної святкової зачіски: зробіть 6 косичок, почавши плетіння треба лобом. На маківці залиште дві широкі пасма, одну з них пропустіть під кісками по лівій стороні, а другу – по правій, але вже поверх кісок. Самі кіски закріпіть гумкою або «крабом» на маківці або потилиці.
 4. Короткі волосся вашої дитини також можна прикрасити різними аксесуарами і декоративними елементами, створюючи різні зачіски. Легка у створенні, наприклад, така: біля скронь візьміть дві пасма шириною близько двох сантиметрів, акуратно скрутіть їх в протилежному одне одному напрямку, а потім закріпіть на потилиці шпильками чи «крабами».
 5. Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

Щоб і вам, і вашій дівчинці створення зачісок приносило задоволення, а не перетворювалося на тортури, поєднуйте щоденну цю процедуру з грою.

Наприклад, пограйте з дитиною в «Салон краси»: разом виберіть зачіску, порадьтеся, як можна прикрасити її волосся. При створенні зачіски намагайтеся діяти якомога акуратніше, щоб це викликало у малятка мінімум незручностей і негативних асоціацій.

Святкова зачіска для дівчинки Бант з волосся — відео:

Виявляючи ласку і терпіння, ви зможете прищепити своїй маленькій леді такі якості, як акуратність і посидючість, а дівчинка з часом перейме ваші навички і сама захоче навчитися створювати зачіски самостійно.

Короткий опис статті: зачіски для дівчаток Як підібрати підходящу зачіску для дівчинки. Базові дитячі зачіски: хвостики, коси, пучки. Варіанти повсякденних і святкових святкових зачісок. дитячі зачіски для дівчаток фото на кожен день своїми руками відео,для дівчаток,для довгих волосся

Джерело: Дитячі зачіски для дівчаток з фото на кожен день

Також ви можете прочитати