Чоловічі зачіски і стрижки їх назви і фотографії

02.09.2015

Чоловічі зачіски і стрижки їх назви і фотографії.

Справжньому чоловікові притаманні розум, сила, благородство. Всі ці прекрасні якості зобов’язані знаходити відображення і в зовнішньому вигляді. Тому так важливо підібрати зачіску, яка б відповідала внутрішньому світу, стилю в одязі і роду занять. Більшість представників сильної статі воліють короткі чоловічі стрижки, вибираючи зручність. А насправді існує дуже велика кількість зачісок в самих різних стилях.

Стрижки за стилями: 

«Класика»

Класичні стрижки характеризуються чіткою геометрією ліній. Довжина волосся при цьому зазвичай не більше 3-5 див. Подібні укладання припускають гладко зачесанную шевелюру з проділом або без нього. Вони вимагають мінімального догляду і ніколи не втрачають актуальності.

 

 

«Спортивний стиль»

Спортивні зачіски вже давно носять не тільки спортсмени. Вони підходять до будь-якого одягу, будь то повсякденний або діловий костюм. Їх відрізняє невелика довжина волосся по всій голові з об’ємом нагорі.

Види стрижок: 

Видів чоловічих стрижок, що належать до описаних стилів, звичайно ж, дуже багато. Спробуємо перелічити їх назви і коротко описати кожну, показавши приклади на фото.

«Класична» чоловіча стрижка має чіткі лінії окантовки. Вона виконується прямими ножицями пасмо за пасмом. При цьому шевелюра по всій голові повинна мати однакову довжину. Володарі таких зачісок можуть урізноманітнити їх, застосовуючи різні засоби укладань.

Стрижка машинкою краще всього підходить для густої шевелюри. Виконується вона за допомогою машинки. Результат — коротке волосся однакової довжини по всій голові.

«Бокс» — стрижка. трохи нагадує за формою шолом гладіатора. Вона характеризується наявністю виголених ділянок на скронях і нижній частині потилиці. Довжина волосся при цьому, як правило, мінімальна, що відкриває риси обличчя, роблячи чоловіка сміливих і привабливим.

«Напівбокс» — при її створенні волосся тім’яної зони залишають більш довгими. А окантовка проходить на потилиці або трохи нижче. На скроневій області голови волосся також передбачаються трохи більшої довжини, ніж у стрижці бокс. На наступному фото це можна побачити.

«Британка» — одна з англійських зачісок. По суті це класична стрижка з боковим проділом. Вона вимагає укладання — скроневу частину пригладжують, застосовуючи віск, а верхнім пасмам додають трохи обсягу.

«Канадка» — коротка зачіска. при створенні якої в лобовій частині голови залишають більш довге волосся.Укладаючи шевелюру з такою стрижкою, можна створювати спереду начіс. Наприклад, як це показано на фото нижче.

«Боб» характеризується наявністю довгих пасом, загорнуте всередину. При цьому чубчик також має, як правило, закруглену форму — як на наступному фото.

 

стрижка класична

«Їжак та бобер» — одні з найбільш популярних чоловічих зачісок. Їх відрізняє шевелюра довжиною не більше 2 див. Тільки їжачок має округлу форму, а бобрик — квадратну.

Зачіска з «поголеними скронями» — один з видів зачісок, які передбачають багато варіантів виконання. Але основою зазвичай служить класична зачіска з поголеними скронями. А от довжина шевелюри може змінюватись. Нерідко на поголеній частини створюється неповторний малюнок, робить зовнішність володаря такої стрижки цікавою і стильною.

«Градуированное каре» — передбачає довжину шевелюри до підборіддя. Виконується прямими ножицями. Вона підійде володарям хвилястих або м’яких волосся. Носити градуированное каре можна як з проділом, так і без.

Стрижка «майданчик» — її цікавим нюансом є своєрідна площадка, розташована від лобової лінії до маківки і має горизонтальну поверхню. Щоб можна було створити на волоссі таку форму, вони повинні бути досить жорсткими. Приклад — на наступному фото.

«Асиметрична» стрижка з проділом — рекомендується при будь-якій структурі волосся, за винятком тонких. Виконується найчастіше бритвою. Техніка такої стрижки полягає у створенні бази для обсягу шевелюри під пасмами волосся тім’яної зони за допомогою бритви.

«Подвійне каре» — передбачає більш довгу шевелюру на маківці й коротше — знизу. Виглядає вона досить креативно і підійде молодим людям, які віддають перевагу укладати волосся пасмами.

Стрижка «стрілець» — характеризується високою лінією проділу і наявністю подовженою чубчика. Волосся при цьому повинні бути однієї довжини. Окантовку скроні виконують в даному випадку, як видно на фото, куточком.

Зачіска зі «зміщеним центром» не має якого-небудь конкретного шаблону для виконання. Найчастіше вона передбачає довге волосся і асиметричні пасма.

«Елвіс» — рокерських стрижка з довгим волоссям зверху і укороченими внизу. Вперше стала популярною на початку 50-х.

«Вояж» — виконується найчастіше на волоссю середньої довжини. Особливість подібних зачісок — обсяг на маківці і дуже коротке волосся внизу.

Стрижка в «стилі гранж» — її відмінна риса — можливість хаотичної укладання. Базою для неї може стати, наприклад, асиметричний боб.

Як бачите, різних чоловічих стрижок існує чимало. Вище були розглянуті основні їх назви. Тому вибираючи що-небудь для себе, важливо не помилитися. Адже необхідно врахувати і структуру волосся, форму обличчя. А найголовніше — укладання щоб завжди гармоніювала з вашим настроєм і ходом думок. Врахуйте і те, наскільки важким буде догляд за шевелюрою при виборі тієї або іншої стрижки.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Існує безліч чоловічих зачісок. Боб, майданчик, їжачок — це далеко не всі їх назви. Щоб вибрати підходящу для себе, потрібно врахувати структуру волосся і чоловіча зачіска назва фото

Джерело: Чоловічі зачіски і їх назви з фото

Також ви можете прочитати