Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

04.06.2018

Огляд чоловічих зачісок, які підходять для жорсткого волосся

Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

У більшості європейців жорсткі і густе волосся. Така структура дає можливість чоловікам експериментувати зі стрижками та зачісками. Але навіть шевелюра з жорсткою структурою пасом вимагає професійного підходу, оскільки помилки в зачісці негативно відбиваються на зовнішньому вигляді в цілому.

Помилки при створенні образу

Незважаючи на виграшний варіант розглянутого типу волосся, потрібно знати деякі правила при виборі зачіски:

При жорсткій структурі локонів не рекомендується занадто коротко підстригати їх з боків і залишати велику довжину зверху. Варіант підходить лише для чоловіків з прямим волоссям. В іншому випадку відросло прядки вже через кілька днів після стрижки матимуть неохайний вигляд.

Не можна забувати про засоби для укладання. Мус або пінка дозволять волоссю утримувати ідеальну форму протягом усього дня. Неприпустимо використання машинки для обробки пасом, розташованих ззаду і збоку. Її володарів підстригають виключно ножицями. За допомогою машинки не вийде досягти однорідності в зачісці.

загальні рекомендації

Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

Знаючи маленькі хитрощі, представники сильної статі зможуть вибрати для себе відповідний образ, який підкреслить їхню індивідуальність. Для жорстких волосся найкращим чином підійдуть такі варіанти стрижок:

 • Класичні чоловічі зачіски. Їх особливість полягає в гармонійному поєднанні довжини пасом ззаду, з боків і на маківці. Спосіб відмінно підходить для хлопчиків, так і для чоловіків у віці.
 • Хороший варіант — стрижка по одній довжині. За допомогою гелю або мусу легко зробити рівні і гладкі пасма. Злегка розпатлані локони виглядають сучасно і користуються особливою популярністю у сильної статі.
 • Гладка укладання прекрасно виглядає на волоссі з подовженим верхом. Створюється за допомогою гелю.

Чоловічі зачіски можуть бути виконані в різноманітних варіантах, але вони повинні поєднуватися з індивідуальними параметрами їхнього власника: формою обличчя, структурою шевелюри і т.д.

відповідні варіанти

При підборі способу для жорстких пасом перукарі орієнтуються на те, щоб догляд за ними був максимально простим. Найбільш поширені варіанти стрижок для даної структури волосся:

 • Їжачок — виглядає досить просто і мужньо. За зовнішнім виглядом зачіска схожа з гострими колючками їжака. Стирчать вгору прядки виглядають сучасно і стильно. Стрижка виконується за допомогою ножиць: верхня зона шевелюри состригается у напрямку її зростання. На потиличній зоні і скронях довжина пасм повинна становити від 2,5-3,5 см. Сучасна модернізація образу на увазі укорочення пасом з боків до 1 см. Стрижка додасть її власникові додаткову брутальність.

Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

 • Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

  • Відповідний варіант зачіски для жорстких пасом — майданчик. У нижній частині голови волосся підстригаються дуже коротко. Верх навпаки залишають подовженим. При проведенні процедури майстер користується лише гребінцем і прямими ножицями. Такий варіант абсолютно не підходить власникам тонкого волосся, тому що вони будуть розпадатися в тім’яній зоні голови, а не «стояти» як потрібно.
  • Особливою популярністю у чоловіків користується бокс. Потилицю і скронева область виголюють практично повністю, починаючи з верху.

  Чоловічі спортивні стрижки підкреслюють овал обличчя. Для укладання знадобиться лише фен і трохи гелю.

  Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

  • Напівбокс вважається подовженою копією боксу. Пасма на скронях і потилиці мають велику довжину, ніж в першому варіанті. Тім’яну область майстри практично не опрацьовують.
  • Ще одна зачіска, що підходить для густого волосся — канадка. Зверху локони НЕ зістригали, опрацьовуються лише віскі і потилицю. У 2014 році канадка займала лідируючу позицію в рейтингу стрижок для чоловіків.

  Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

  • Для молодих людей з круглою формою обличчя підходить зачіска кутова бахрома. Вона увійшла в чоловічі образи завдяки зіркам кіно і шоу-бізнесу.

  Навіть досвідченому майстрові слід бути обережним, вибираючи зачіску на жорсткі пасма. Багато чоловіків вважають за краще для себе образ з подовженим верхом. Якщо локони мають пряму структуру, то цей варіант можна розглянути і завдяки стайлінгу красиво укласти стрижку. Володарям хвилястою рослинності даний вид зачіски не підійде, оскільки через кілька днів втратить свою форму.

  Чоловічі стрижки з коротким волоссям не рекомендуються при неправильній формі голови або сильно стирчать вухах. Їх краще прикрити звисаючими локонами, розташованими на верхівці. Різкі і виразні риси обличчя добре ховаються чубчиком.

  Правила догляду за стрижкою

  Щоб зберегти первинний вигляд зачіски на довгий час необхідно дотримуватися деяких рекомендацій:

  • Для чоловіків з жорстким волоссям і сухою шкірою голови підбирають шампуні з зволожуючими компонентами.
  • Перед черговим відвідуванням салону краси коріння волосся пом’якшують бальзамом.
  • Сушку проводять за допомогою рушники, без використання фена.
  • В арсеналі у чоловіків повинні бути укладальні кошти, що дозволяють здійснювати щоденний догляд за шевелюрою.

  Короткий опис статті: Чоловічі стрижки густе волосся, чоловічі стрижки густе волосся, чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

  Джерело: Чоловічі зачіски для жорсткого волосся і техніка їх виконання

Також ви можете прочитати