Чоловічі стрижки

28.06.2015

Класичні чоловічі стрижки


Класична проста стрижка рекомендується для всіх типів волосся і різних віків: вона однаково добре виглядає на головах чоловіків та хлопчиків солідного віку. Проста класична стрижка може укладатися або зачесываться назад (малюнок 1, фото 1 і 2), набік або на чоло, утворюючи невелику чубок (фото 2, фото 3).

Фото 1 справа: Класична чоловіча стрижка

Технологія виконання стрижки нескладна. У першу чергу виконується окантовка (малюнок 3): прямий або косий скроню бажаної довжини плавно переходить у пряму окантовку нижньої потиличної зони. Вухо при цьому повністю або частково відкрито. Одночасно виконується і окантовка тім’яної зони: чілка, підстрижена до рівня брів або вище, плавно з’єднується з окантованими скронями. При виконанні окантовки все волосся розчісується по колу від маківки. Після окантовки стрижка виконується тім’яної та скроневих зон методом «пасмо за пасмом». Контрольної пасмом для цих зон служить довжина окантовки.

Стрижка потиличної зони виконується також методом «пасмо за пасмом», але за
вертикальним проділах, при цьому контрольними пасмами є крайні простриженные пасма тім’яної та скроневих зон, а також довжина окантовки. Особливістю стрижки є те, що всі пасма підстригаються на одну довжину відносно площини голови, лише ближче до окантовці довжина поступово сходить нанівець. Всі переходи довжини стрижки повинні бути плавними. Стрижку можна профілювати.

У стрижці «Класика» (картинка 4, фото 4) відмітною особливістю є невелика незграбність форми і кок. Така стрижка особливо добре виглядає на жорстких густих волоссі. Технологія виконання стрижки більш складна.

Малюнок 1. Проста класична стрижка

Малюнок 2. Проста класична стрижка з чубком; Малюнок 4. Стрижка «Класика»

Малюнок 3. Технологія виконання простих класичних стрижок:

1-окантовка; 2-стрижка тім’яної та скроневих зон; 3-схема відтяжки пасма при стрижці; Картинка 5. Технологія виконання стрижки «Класика»: 1-тушування; 2-стрижка на пальцях тім’яної та скроневих зон; 3-схема відтяжки пасма при стрижці

Короткий опис статті: стрижки чоловічі

Джерело: Чоловічі стрижки — Сайт для початківців перукарів (Майстерня Феечки)

Також ви можете прочитати