Чоловічі стрижки, зачіски Салон краси Гламур

20.02.2017

Чоловічі стрижки, зачіски

Чоловічі стрижки, зачіски Салон краси Гламур
Сучасний чоловік все більше став піклуватися про свою зовнішність. Його цікавить вже не тільки сама зачіска, але і стан волосся, нігтів, шкіри. Найчастіше чоловіки бувають скрупульозніше дам у своєму прагненні до краси. Головними залишаються чистота волосся і вдала стрижка, а якщо довге волосся, то акуратність чоловічої зачіски. Добре виконана, вона може змінити вираз обличчя, красти його недоліки, наприклад, занадто довгий або кирпатий ніс, зробити лоб вище або надати йому більш правильну форму, пом’якшити занадто різкі риси обличчя, зробити обличчя благородніше і молодше. Помічено, що модна і зі смаком виконана чоловіча зачіска додає впевненість у собі і прикрашає життя.

Але якщо жінки схильні до авантюризму і ризику в експериментах над своєю зовнішністю, чоловіки в душі консерватори. Химерні чоловічі зачіски з мелірування в модних журналах більшість чоловіків відштовхує. Тому, на думку стилістів, основною і обов’язковою тенденцією можна вважати природність і простоту чоловічих зачісок.

Короткі і доглянуті волосся воліють більшість сучасних відомих і не дуже чоловіків — це короткі по всій окружності голови стрижки, такі, скажімо «охайні головки». Ніякого натяку на безлад. Така зачіска вимагає використання невеликої кількості мусу для підтримки стилю.

Чоловічі стрижки, зачіски Салон краси Гламур
Класика
— найпопулярніша стрижка. Це, свого роду, «спогад» модного чоловічого зачіски 1950 року, коли все волосся спереду зачесываются тому, але трохи відкланявся в одну сторону. Для підтримки волосся в такому положенні необхідно використання будь-якого засобу для укладання.

Якщо ви віддаєте перевагу волосся середньої довжини — можна залишити волосся ззаду більш довгими, ніж попереду, або — це все залежить тільки від вас — ви можете залишити все волосся однієї довжини. Такого стилю чоловічі зачіски залишають шанс для творчості: ви можете створити на голові невеликий безлад, так званий стиль «тільки що прокинувся». Інший варіант — залишити їх у природному вигляді, але використовувати відповідний засіб для укладання, щоб надати волоссю текстуру.

Якщо ж ви любитель екстремальної довжини — від підборіддя до і нижче плечей — все залежить від того, що більше вам йде і наскільки добре ви вмієте за ними доглядати.

Для всіх тих, у кого редеющая лінія волосся, кращий варіант чоловічої зачіски — стригти волосся спереду дуже коротко, і трохи довше по всій окружності голови. Ви можете отримати деяку допомогу, використовуючи медичні і натуральні засоби лікування.

Чоловічі стрижки, зачіски Салон краси Гламур
Тим, хто вже на шляху облисіння, краще збрити волосся наголо. Це найкращий і самий модний спосіб вирішення проблеми. Ви зможете зробити це самі в домашніх умовах або йдіть до стиліста. Який би шлях ви не вибрали, середній часовий період між «стрижками» — п’ять днів.

Кожного чоловіка турбує колір власних волосся. «Натуральний» — ось підходяще слово для цієї теми. Це означає, якщо ви вирішили пофарбувати волосся «пасмами», то вибирайте колір на один тон світліше ваших власних.

Якщо ж ви хочете додати трохи «джазу» вашим волоссю, беріть колір на один тон темніше. «Пір’ячко» теж у моді, але вони більше підходять молодим хлопцям, ніж молодим професіоналам. Сподіваємося, що отримавши уявлення про існуючі напрямки в чоловічих зачісках, ви знайдете для себе те, що підійде саме вам. Пам’ятайте, що добре брати тільки деякі ідеї з фотографій знаменитостей з глянцевих журналів, тому що, найчастіше, те, що носить модель на своїй голові не підходить звичайному хлопцеві.

Задумайтеся про той факт, що багато різні стилі зараз в моді, тому підберіть собі те, що виділить в кращому світлі особливості вашого обличчя, форму голови і загальний вигляд.

Ціна на чоловічу модельну стрижку (миття, стрижка, сушка): 35 0 руб.

Короткий опис статті: чоловічі стрижки

Джерело: Чоловічі стрижки, зачіски — Салон краси Гламур

Також ви можете прочитати