Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

10.07.2018

Чоловічі стрижки з залисинами: просте рішення делікатної проблеми

Багато сучасні чоловіки не менш вимогливі до стану свого волосся ніж жінки. А проблема, що виникає у вигляді залисин, причиною якої може бути стрес, прийом медикаментів або генетична схильність, виводить багатьох зі стану рівноваги. Звичайно таку делікатну, особливо для молодих чоловіків проблему, можна спробувати вирішити медичним шляхом, але це задоволення досить дороге. До того ж не обов’язково відразу вдаватися до таких радикальних і дорогим процедурам. Приховати недолік допоможуть новомодні чоловічі стрижки з залисинами.

Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

Всім чоловікам мають залисинами, добре помітні або не дуже, варто запам’ятати одне непорушне правило: ні в якому разі не намагайтеся приховати недолік шляхом відрощування волосся або чубчика. Ваш варіант виключно короткі стрижки.

Стрижка в стилі Ceasar

Коротка стрижка відмінно лягає на рідкісні і м’яких волосся. Вона состригается з начосом вперед. Має чубок, яка цілком може бути зачесане радикально вгору. Довжина стрижки може варіюватися від 3 до 5 см. Її цілком можна відновлювати будинки при необхідності, але, все ж маючи проблему з залисинами на лобових частках краще довіритися професіоналам.

Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

Стрижка в стилі Buzz cut (на нашу «їжачок»)

Це дуже коротка стрижка однієї довжини по всій голові. Щоб форма у нього була відповідна шевелюра повинна бути досить жорсткою. Профільовані кінці, в трохи більш подовженому варіанті, надають трохи розпатланого виду, і робить образ чоловіки молодше і по-юнацькому завзятим. Популярність стрижки безмежні. Кожен голлівудський актор хоча б раз в житті підстригати під «їжачка», так як цей простий, ергономічний, і стильний варіант доречний як із суворим, так і зі спортивним костюмом.

Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

Стрижка в стилі Fade

Fade можна назвати класичним варіантом, так як його форма популярна і затребувана досить давно. Стрижка являє собою дуже коротко стрижені боки і потилицю, тоді як на маківці і спереду шевелюра залишається трохи подовженою, але короткою. Це відмінний варіант для чоловіків, у яких перші залисини з’явилися саме на скронях.

Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

Армійська стрижка в стилі H & T

У класичному варіанті, в армії, волосся на маківці зістригали рівною майданчиком довжиною від 3 до 6 міліметрів, при цьому віскі і потилицю просто виголюється. У повсякденному житті можна бути не настільки радикальними і залишити пару міліметрів на скронях. Стрижка проста, практична і десь брутально, адже це армія.

Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

Стрижка в стилі Брюса Вілліса і Гоші Куценко

Чоловікам з красивим черепом, без шрамів і правильної форми, можна не замислюючись стригтися під нуль. Це однозначно варіант для сміливих хлопців, яким нема чого приховувати. Привертає увагу до очей і іншим мужнім рисами обличчя. Стрижка під нуль істотно полегшує життя власникам, мінімізуючи час по догляду за собою і зачіскою. І додаткових коштів у вигляді шампунів, гелів або мусів не вимагає.

Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

Незважаючи на те, що перераховані вище зачіски не складно виконати самостійно при наявності машинки для стрижки волосся, все ж для створення гармонійної моделі, яка буде зручно носитися, слід хоча б спочатку звернутися до професіонала, який допоможе вибрати прийнятну техніку, форму чубчика, довжину і густоту скронево-бічних зон. Все це буде залежати від форми обличчя і голови, структури волосся і спрямованості їх зростання.

Короткий опис статті: Стрижки для чоловіків із залисинами на лобі, стрижки для чоловіків із залисинами на лобі

Джерело: Чоловічі стрижки з залисинами (фото)

Також ви можете прочитати