Чоловічі стрижки з візерунками та малюнками: способи створення, види.

20.02.2017

Основні моменти чоловічої стрижки з малюнками

Зміст

Чоловічі стрижки, виконані з візерунками, набувають все більшу популярність. Тому з’являється величезна кількість нових образів. Як правило, різні картинки робляться на скронях або потилиці. Хтось задовольняється простими перетинами ліній, а інші носять на голові навіть зображення міст.

Необхідна довжина волосся для виконання візерунка – мінімум 6 мм. З-за цього вже через 10 днів доводиться знову йти до перукаря і оновлювати «картинку» на голові. Якщо пропустити цей момент, то відновити контури буде складно. Процес створення таких стрижок триває близько години, якщо мова йде про середньої складності зображення. Це варто враховувати перед прийняттям рішення змінити свою зачіску.

Чоловічі стрижки з візерунками та малюнками: способи створення, види.

Як вибрати прилад

Якщо ви зібралися створити коротку зачіску з малюнком самостійно, то до вибору пристрою варто підходити дуже уважно. Дешеві і прості машинки не призначені для тривалої роботи. Поганий інструмент може зупинитися в самий невідповідний момент, а у випадку зі складним зображенням це має велике значення.

Багато з тих, хто користувався недорогим пристроєм, можуть згадати, що волосся стрижуться не завжди рівно, а іноді навіть відбувається застрягання лез. Крім цього, для створення зачіски необхідно мати кілька насадок.

Основні етапи роботи

На коротких волоссі всі дії виконуються машинкою без використання ножиць. Щоб зображення було виконано правильно, спочатку на волосся наносяться лінії за допомогою косметичного олівця. Потім перукар акуратно проводить ріжучими елементами по контурах, выбривая контури. Варто відзначити, що якщо у чоловіка чорне волосся, то краще використовувати насадку, щоб контраст між волоссям і шкірою голови не був надто яскравим.

Якщо розглядати процес більш детально, то можна розділити на кілька етапів:

 • вистригання скронь і потилиці;
 • робота ножицями;
 • створення малюнка;
 • вирівнювання зачіски.

Чоловічі стрижки з візерунками та малюнками: способи створення, види.

Опис процесу

При стрижці з великою кількістю волосся на тім’яній частині голови выбриваются тільки вертикальні ділянки. Робиться це з насадкою, щоб довжина волосся становила приблизно 6 мм. Якщо зображення нескладна, перукар намічає зразкові лінії ножицями. Односторонній візерунок виконується легше, тому що не потрібно стежити за симетричністю створюваної картинки. Такі зображення підійдуть для чоловічої зачіски з зачесаним на один бік волоссям.

Для того щоб контури вийшли більш правильними, можна спочатку выстригать ножицями всі лінії, які будуть поголені, а не тільки їх основні обриси. Після того, як зображення стає видно, перукар використовує машинку.

Зробити стрижку можна практично будь-яким приладом, але професіонали використовують мультитриммер, який має дуже маленьку ріжучу поверхню. Завдяки цьому робити зображення на голові дуже просто, досить акуратно провести інструмент по певній траєкторії. Після цього перукар виправляє нерівності в тім’яній частині голови, і зачіска вважається готовою.

Чоловічі стрижки з візерунками та малюнками: способи створення, види.

Створення виголених ліній може відбуватися і за допомогою інших інструментів. Професійні перукарі використовують спеціальні леза, які нагадують небезпечну бритву. Завдяки цьому процес відбувається дещо швидше. Якщо використовується звичайна машинка, то краще вибирати картинку з переважанням прямих ліній без численних маленьких круглих завитків. Стандартним пристроєм зробити їх буде складніше.

Види зачісок

Стрижки з візерунками можуть бути самих різних форм. Хто-то робить їх на скронях, залишаючи при цьому на тім’яній частині голови ірокез, інші ж воліють наносити зображення на напівбокс – варіантів дуже багато.

Чоловічі стрижки з візерунками та малюнками: способи створення, види.

Основні види:

 1. Безліч зачісок з візерунками виконується просто на коротких волоссі. Цей варіант добре підходить практично всім чоловікам з темним волоссям. Він хороший ще й тим, що через деякий час зачіску можна повністю змінити, на відміну від стрижок з довгими пасмами.
 2. Канадка також дуже добре підходить для створення на скронях і потилиці різноманітних ліній.
 3. Зачіска вояж, особливістю якої є виражена лінія проділу. До такого штрихові можна додати й інші, створивши гарний візерунок.
 4. Британка – один із стилів зачіски, який буде поєднуватися з різними зображеннями.
 5. Стрижка в стилі панк, напевно, найбільше підходить для експериментів з нанесенням візерунків.

Жіночі варіанти

Чоловічі стрижки з візерунками та малюнками: способи створення, види.

Такі стрижки можна розділити на кілька видів:

 1. Одночасно з чоловічими авангардними зачісками почали з’являтися і жіночі, що відрізняються тільки довжиною волосся на тім’яній частині голови. Один з найпоширеніших варіантів – виголені скроні і потилицю з локонами зверху, які затягнуті в невеликий хвіст.
 2. Досить популярні і довгі зачіски, при яких виголені тільки віскі з нанесеними на них візерунками. Для такої стрижки найчастіше выбривается тільки одна сторона, щоб весь обсяг волосся був зачесан на протилежну сторону. Одне з основних відмінностей жіночих візерунків – вони найчастіше розфарбовані в яскраві кольори. У приклад можна привести візерунок у формі двох сердець червоних відтінків.
 3. Ще один варіант – коротка жіноча стрижка, яка практично не відрізняється від чоловічої. Також зустрічаються дівчата, повністю выбривающие віскі. Візерунками в такому разі оформлюються лінії росту волосся.

Розглянувши більш детально всі варіанти, можна вибрати для себе найбільш підходящий, якщо ви готові кардинально змінити свою зовнішність.

Короткий опис статті: стрижки для хлопчиків з малюнками Чоловічі стрижки з візерунками виконуються досить просто звичайною машиною. Такі малюнки можна наносити на будь-яку частину голови. чоловіча стрижка візерунок малюнок машинка

Джерело: Чоловічі стрижки з візерунками та малюнками: способи створення, види.

Також ви можете прочитати