Чоловічі стрижки з хвостиком

17.08.2018

Чоловічі зачіски з кіскою ззаду

Якщо ви вважаєте, що довге волосся можуть прикрашати тільки жінок, то ви глибоко помиляєтеся. Вам напевно доводилося бачити чоловіків із зачісками з довгого волосся. Такі зачіски були притаманні чоловікам споконвіку.

Коси були і продовжують залишатися невід’ємними елементами зачісок послідовників таких релігійних конфесій, як буддизм і індуїзм

Сучасна мода, в тому числі, і в чоловічих зачісках — «дама» вельми демократична, а тому в наш час представники сильної статі вільні носити будь-які стрижки та зачіски, залишаючись при цьому цілком модними.

 • просто розпущена шевелюра;
 • волосся, зібране у хвіст;
 • волосся, заплетене в косу і ін.

Чоловічі зачіски з хвостом

Кому підійде чоловіча стрижка з хвостом?

 1. її часто вибирають чоловіки творчих професій, невипадково такі зачіски зараховують до богемному стилю. В носінні «хвостатих» зачісок були «помічені»: голлівудський актор Бред Пітт, відомий німецький кутюр’є і фотограф Карл Лагерфельд, наш російський боксер Костя Цзю, футболіст Девід Бекхем.
 2. Зачіски з хвостом максимально відривають особа, підкреслюючи при цьому і все його недосконалості. Круглі особи вони візуально розширюють, а вузькі ще більше подовжують.
 3. прическі з хвостом з повною підставою можна назвати «вневозрастнимі».

Чоловічі стрижки з хвостиком

Чоловіча стрижка з хвостиком

Види чоловічих зачісок з хвостом

Для чоловіків з довгим волоссям «хвостаті» зачіски — просто ідеальний варіант, тим більше, що їх існує кілька різновидів:

 1. «Кінський хвіст» в потиличній частині — така зачіска робиться дуже просто, навіть при відсутності у чоловіка спеціальних навичок.
 2. Хвіст, заплетений в косу, — більш складний варіант укладання довгого волосся, та й часу така зачіска вимагає більше.
 3. Існує ще один вид укладання довгого волосся, званий «Риб’ячий хвіст». Волосся з боків голови коротко остригають, а сам «риб’ячий хвіст» плетуть з довгих пасом, розташованих на потилиці. Це найбільш складний, але водночас і самий елегантний варіант укладання.
 4. Стрижка «Містер Бун» характеризується тим, що волосся збираються високо в невеликий хвіст. Особливістю цієї зачіски є збереження обсягу зверху при абсолютно гладких боках.
 5. «Undercut» є авангардної чоловічий стрижкою з коротким хвостом, яку завжди можна стильно укласти.
 6. «Ірокез» — це ще одна «хвостата» зачіска. Йдеться про короткій стрижці, яка відрізняється наявністю на потилиці хвоста. Даний варіант виглядає вельми оригінально, якщо в бічній частині видно малюнок виголених скронь.

Публікація від Luke Decker (@theonlyluke) Кві 14 2017 в 4:17 PDT

«Мужні» коси

Крім хвостів, популярністю у чоловіків користуються коси, які в старовину вважалися ознакою сили і мужності. Ось і тепер вони повернулися до нас. Такі зачіски мають значущими перевагами:

 • плетіння кіс надає голові чоловіка охайний доглянутий вигляд;
 • відкриваючи обличчя, підкреслюють його достоїнства, а ще вони мають здатність візуально розширювати особа, що підходить вузьколиций чоловікам;
 • сприяють створенню незвичайних образів, підкреслюючи індивідуальність їх володарів.

Варіанти плетіння чоловічий коси

Слід зазначити, що для чоловічих зачісок звичайні коси, як правило, не використовуються, а тому ми і обговоримо варіанти плетіння «мужніх» кіс.

Чоловічі стрижки з хвостиком

Чоловічі зачіски з кіскою

Вельми популярними в наш час є чоловічі зачіски з кіскою ззаду, як у Кості Цзю. У таких стрижках волосся дуже коротко остригають по всій голові, а в потиличній частині залишається довга пасмо, яка і заплітається в тонку жорстку косу.

 1. Не меншою популярністю користуються французькі коси, які інакше називають брейдами. Такі коси можуть заплітати в різних напрямках у вигляді різних візерунків. Для брейдів характерна практичність, вони не вимагають особливого догляду.
 2. дреди — це африканські коси. Для виготовлення дредів використовується спеціальний матеріал, а кріпляться вони до власного волосся людини. Плетіння дредів — процес дуже тривалий.

Дреди не рекомендується плести з власного волосся, оскільки розплутати їх практично неможливо

висновок

Довге волосся потребує особливого догляду. Крім регулярного миття ваша шевелюра потребує особливого догляду: масаж волосистої частини голови, нанесення раз в тиждень поживних масок. Не завадить прийом відповідних мінерально-вітамінних комплексів. Тільки при такому підході волосся будуть залишатися сильними, здоровими і красивими!

Короткий опис статті: Чоловіча стрижка з хвостиком ззаду відео, чоловіча стрижка з хвостиком ззаду відео

Джерело: Чоловічі стрижки з хвостиком

Також ви можете прочитати