Чоловічі стрижки. Світ стрижок і зачісок

07.05.2015

Чоловічі стрижки

Короткі чоловічі стрижки

Середні чоловічі стрижки

Довгі чоловічі стрижки

Для галереї чоловічих стрижок фотографії було вкрай складно шукати в інтернеті і в журналах. І в принципі це передбачувано, адже за своєю зовнішністю чоловіки зазвичай стежать в рази менше дівчат. Але останнім часом спостерігається виключно позитивна тенденція і фото чоловічих стрижок в інтернеті з кожним днем стає все більше. Все це тому, що чоловіки і хлопці починають все більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду і красу волосся.

Чоловічі стрижки

Здавалося б, що незвичайного і неординарного можна знайти в чоловічих стрижках? Більшість чоловіків коротко стрижеться, без варіантів. Так простіше доглядати за волоссям, точніше так за ними не доглядати. Головне вчасно мити. Справжні професіонали знають, що чоловічі стрижки можуть бути такими ж стильними і креативними. як і жіночі.

Чоловічі зачіски вибираються точно також: в залежності від форми обличчя або структури волосся. Стилісти можуть швидко визначити, яка стрижка підійде клієнту, лише тільки оцінять стан волосся і зіставлять його з особою. Та й самі чоловіки стають все більш розбірливими з модних перукарських тенденції.

Що важливіше всього в чоловічої стрижки? Зручність і охайність. Є комфортні чоловічі стрижки, які подобаються чоловікам, оскільки не вимагають довгих укладок та інших способів догляду, крім миття і розчісування. Спортивний стиль – це завжди хіт сезону. Спортивний коротку стрижку вибирають бізнесмени, молодь і самі спортсмени. Вона дає впевненість в собі, робить образ охайним і комфортним.


Чоловічі укладання в класичному стилі – це вибір ділових людей. Грамотний майстер зможе створити таку стрижку, яка завжди буде зберігати свою форму і акуратний вигляд. Сучасна класика ввібрала в себе нові техніки чоловічих стрижок, але не втратила свого стрижня. Класичний боб чи напівбокс в основі креативної стрижки дуже йде багатьом чоловікам.


Тільки короткі чоловічі стрижки актуальні? Як щодо напівдовгому волосся? Це дуже модно! Абсолютно природно і стильно виглядають напівдовгі чоловічі стрижки на хвилястих і кучерявого волосся. Вони йдуть людям творчих професій, яким властива легка недбалість і романтичний образ. Отакий лондонський данді – не виходить з моди тенденція.


Скуйовджене волосся актуальні в чоловічих укладках поряд з жіночими. Це, звичайно, ніяк не в’яжеться з діловим стилем, але молоді такий вигляд дуже йде. Недбалість і неохайність – дві великі різниці. Чоловіча стрижка типу «прокинувся і пішов» може виглядати дуже акуратно! Якщо недбалість створена руками майстра, і волосся здорові і чисті. Відчуваєте різницю?!

Що ще в моді в чоловічих стрижках і укладках? У них з’явилися за останні роки нові елементи, такі як густі чілки та різна довжина. Раніше все це стосувалося переважно до жіночого образу. Сучасні чоловіки легше йдуть на експерименти зі своїм волоссям, якщо статус дозволяє.


Ще років десять тому чоловіки любили таку авангардну зачіску, як короткі волосся попереду і довгі на потилиці, то сьогодні на потилиці волосся набагато менше, ніж на маківці. Візьміть на замітку. Класичною вже стала чоловіча стрижка з однаковими волоссям по всій голові. Це зручно, акуратно і стильно в будь-якій ситуації.

Хочете виглядати як зірка або мачо? Оформіть на голові художній безлад. Чоловічі укладання за допомогою спеціальних засобів можна виконати і в домашніх умовах. Щоб змінитися, достатньо одного походу до хорошого майстра. Він і допоможе вибрати стрижку, і навчить робити стильну укладку.


Ми намагалися зібрати як можна більше фотографій з найрізноманітніших джерел і періодично будемо поповнювати нашу галерею новими фото. Якщо раптом у вас є посилання на якісь збірки з даної тематики — прохання написати нам в коментарях або в один з контактів на сайті.

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Виберіть розділ: Для галереї чоловічих стрижок фотографії було вкрай складно шукати чоловічі стрижки,фото чоловічих стрижок

Джерело: Чоловічі стрижки | Світ стрижок і зачісок

Також ви можете прочитати