• модні чоловічі стрижки

  Чоловічі стрижки. Образ весни-літа 2009.

  02.09.2015

  Чоловічі стрижки. Образ весни-літа 2009.

  Стежити за станом свого волосся також необхідно, як чистити зуби після їжі. Існує величезна безліч найрізноманітніших чоловічих зачісок. Часто у чоловіків виникає питання про вибір тієї чи іншої чоловічої стрижки. Найкраще тут звернутися до знає свою справу перукаря-стиліста. Він допоможе вибрати той, що йде саме Вам, поєднується з усім інших у Вашому вешнем вигляді.

  Сучасний чоловік все більше став піклуватися про свою зовнішність. Його цікавить вже не тільки самі чоловічі зачіски, але і стан волосся, нігтів, шкіри. Чоловіки бувають навіть жорсткіше дам у своєму прагненні до краси. Головними залишаються чисті волосся і вдала стрижка. Добре виконана стрижка може змінити вираз обличчя, красти його недоліки. Помічено, що модні і зі смаком виконані чоловічі зачіски додають упевненості в собі і прикрашають життя.

  Короткі волосся. Модні тенденції 2009

  Короткі і доглянуті волосся воліють більшість сучасних відомих і не дуже чоловіків — це короткі по всій окружності голови стрижки, такі, скажімо «охайні головки».html» title=»Джерело» target=»_blank»>Чоловічі стрижки. Образ весни-літа 2009.

  Також ви можете прочитати