Чоловічі стрижки назви

18.05.2015

Чоловічі стрижки назви

Трохи незвичайні назви чоловічих стрижок описані в цій статті. Але, можливо, Ви почерпнете для себе корисну інформацію або просто прочитаєте заради інтересу

Всі ми знаємо такі назви чоловічих стрижок — модельначоловіча стрижка. креативна, теніс і т. до. Але час диктує свої правила і вже дуже часто ми чуємо: «Зробіть мені стрижку у…», «А піде мені стрижка у …»

Люди рівняються на своїх кумирів, хочуть бути схожими на них зовні.

Між іншим, наша зовнішність — то, що ми хочемо сказати про себе. Так чому б не сказати — я схожий на Бреда Піта (наприклад)))

Отже, які ж незвичайні назви чоловічих стрижок придумані людьми:

Висока і компактна морська стрижка

Це традиційна чоловіча стрижка. яку носять морські піхотинці і армійські рейнджери, вона також добре підійде багатьом хлопцям атлетичної статури, яким потрібна класнастрижка на короткі волосся, за якої не потрібно постійно доглядати. Волосся пострижені високо і компактно з усіх боків і потилиці, а на маківці вони пострижені довжиною в палець (або коротше). Можна використовувати трохи воску або гелю, щоб додати трохи текстури невеликій довжині волосся на маківці.

Коротка стрижка машинкою Сема Уортінгтона

стрижка позбавляє від проблеми постійного догляду за короткими волоссю.

Сем Уормингтон з фільму «Порятунок Термінатора» носить простустрижку машинкою, з невеликим поступовим зменшенням товщини з боків і на потилиці. Тому що, коли Ви виглядаєте як цей чоловік, мало людей звертають увагу на волосся.

Розпатлана зачіска в стилі Ліги плюща Кріса Хэмсуорта

Коротка і проста чоловіча стрижка

Кріс Хэмсуорт з фільму «зоряний шлях» носить текстурованустрижку в стилі Ліги плюща. Волосся пострижені коротко машинкою з боків і на потилиці, а на маківці вони пострижені довжиною в 2 пальця. Гель для укладання використовується, щоб додати структуру і розділити волосся на маківці.

Коротка стрижка Девіда Райта

Проста чоловіча стрижка. з якою вам забезпечений успіх. Волосся пострижені з 1. лезом на маківці і коротко з боків і на потилиці. Ця стрижка майже не вимагає догляду (крім невеликої кількості сонцезахисного засобу при виході на вулицю).

Стрижка їжачком Кріса Эванза

Класна, безтурботна стрижка .

Актор Кріс Эванз завжди носить якусь варіацію короткої стрижки. у цьому випадку він хизується з класичної стрижкою їжачком. Волосся коротко пострижені з машинкою з боків і на потилиці, і довжиною в 2 пальця на маківці. Волосся зачесане вгору і назад з невеликою кількістю помади для волосся та, щоб верхівка стирчала таким чином, що волосся нагадують щетинки гребінця.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки

Джерело: Чоловічі стрижки назви — Express-Release

Також ви можете прочитати