Чоловічі стрижки. Модні і креативні чоловічі стрижки 2015

20.05.2015

Чоловічі стрижки. Короткі, середні та довгі чоловічі стрижки 2015 фото.

Всупереч стереотипу про те, що саме жінка повинна ретельно стежити за собою, щоб чудово виглядати в суспільстві, на роботі і вдома, для чоловіків цей момент має не менше значення. В даному випадку мова йде не тільки про начищеному взутті та охайному костюмі, але і про такий важливий елемент, як стрижка. Чоловічі стрижки формують образ і стиль представників сильної статі, роблять чоловіка більш елегантним і доглянутим. В залежності від структури волосся, віку і стилістичних уподобань чоловічі стрижки можуть бути короткими або довгими, класичними чи креативними, створюватися вручну або за допомогою спеціальної машинки.

Короткі чоловічі стрижки

Короткі стрижки завжди затребувані, оскільки вони володіють такими перевагами, як зручність і актуальність. Разом з тим, моделей коротких стрижок досить багато, вони можуть бути як класичними, так і надзвичайно оригінальними, доповнюючи або створюючи певний стиль. Основна відмінність коротких стрижок полягає в довжині волосся з боків і на маківці. Наприклад, традиційна «спортивна» стрижка передбачає однакову довжину волосся на всій площі голови, існують стрижки, коли прибираються волосся над вухами і з боків, залишають по лінії лоба або ззаду. Досить поширений варіант серед підлітків — креативні рішення з выстриганием різного роду малюнків

Середні чоловічі стрижки

Середні стрижки — це найбільший розділ у чоловічому перукарському мистецтві, оскільки різновидів таких зачісок величезна безліч. Мова йде про драбинці, каскаді, зачіски з довгими пасмами і выстриженными боками, середньої довжини волосся спадаючих на очі або закладені за вуха, подовженої шапочці, коротко стрижених волоссі в комбінації з густою довгою чубчиком, що спадає до рівня скул, довгих пасмах на маківці і укорочених боках. Досить популярною стрижка, яку прийнято називати «а-ля Бред Піт». Не можна не згадати і про традиційної класики, яка завжди актуальна.

Середні чоловічі стрижки припускають чимало варіацій укладок, в залежності від ситуації.

Довгі чоловічі стрижки

До довгого волосся протягом всієї історії ставилися по-різному, в середні віки вони були ознакою влади та шляхетності, уособлювали мудрість і сміливість, ситуація докорінно змінилася в часи Радянського Союзу в цей період особи з довгим волоссям вважалися неблагонадійними. У другій половині XX століття чоловічі стрижки на довге волосся воліли «стиляги» і музиканти, сочинявшие і виконували рок чи метал, яким з-за довжини власних волосся доводилося терпіти досить серйозні нападки з боку громадськості. У XXI столітті чоловічі стрижки на довге волосся користуються досить великою популярністю, серед них можна відзначити каскад, драбинку, асиметричне оформлення зрізу. Якщо чоловік бажає носити довге волосся, стрижку слід вибирати залежно від типу волосся:

— м’яка і густа шевелюра — можливі будь-які варіації;

— тонкі і слабкі волосся — довгі стрижки не рекомендуються, в крайньому випадку, можна вибирати креатив, наприклад, зачіску в стилі «емо».

Молодіжні чоловічі стрижки

Молодіжні стрижки — досить позитивне і неординарне напрям, як правило, моделі даного розділу припускають якийсь ознака хуліганства і сміливості, до прикладу, в нинішньому сезоні хітом стала стрижка «Тому бій» (волосся коротко пострижені шапкою, є довга коса чілка, яка звисає на одне око). Для більшості молодіжних стрижок властива недбалість. Не втратила своєї актуальності стрижка undercut, історія якої налічує більше століття (з боків і ззаду волосся короткі, центральна частина довга). Підлітки люблять відрізнятися від однолітків, часто роблячи зачіски а-ля «не такий, як все», формується подібний ефект завдяки різній довжині пасма, укладанні «їжачком» і т. д.

Модні чоловічі стрижки

Якщо міркувати про моду на зачіски, тут спостерігається яскраво виражена тенденція повернення до старих традицій, завжди актуальні класичні варіанти і короткі стрижки. У нинішньому сезоні користується популярністю асиметрія, часто стрижки досить традиційні, а незвичність створюється за рахунок оригінальної форми чубчика, яка може бути вистрижені навскоси, прямо або выщипана. На подовжених волоссі чудово виглядає стрижка в стилі Віктора Цоя, цю модель можна назвати хітом сезону. Волосся середньої довжини актуально трохи підкручувати, створюючи романтичний іспанський стиль. Популярні моделі ретро, 50-х і 60-х років, їжачки різної довжини, а також зачіски «під нуль».

Чоловічі стрижки машинкою

Для створення стрижок з домашніх умовах створені машинки для стрижки, з їх допомогою можна не тільки оформити зачіску «Котовський», але і підібрати кілька варіацій зачісок. Підсумок залежить від багатьох факторів — види насадок, ретельності попередньої підготовки волосся розчесати, намочити і т. д.), майстерності людини, який займається стрижкою. За допомогою машинки можна варіювати довжину волосся, выстригать віскі, прибирати волосся на шиї, щоб чоловік виглядав привабливо і охайно і навіть створювати прості малюнки. Варіантів чоловічих стрижок машинкою чимало, потрібно лише включити фантазію або подивитися на фотографії моделей на нашому ресурсі.

Спортивні чоловічі стрижки

Як відомо, чоловіки не люблять витрачати надто багато часу, як їм здається, непотрібні речі, більшість вважає абсурдним, що представниці прекрасної статі відводять вранці досить багато часу для миття та укладання волосся. Найчастіше чоловіки воліють носити спортивні стрижки, адже догляд за ними вимагає мінімум часу. Півстоліття тому спортивні стрижки були актуальні виключно в середовищі людей, що активно займаються різними видами спорту, волосся не заважали під час змагань і дозволяли досягати результатів, на які здатна людина. Саме зручність спортивних стрижок зробило їх неймовірно популярними, в результаті окремого класу стрижки перекочували в повсякденне життя. Сьогодні ніхто не здивується, якщо побачить зі спортивної стрижкою бізнесмена або банкіра. Як правило, спортивна стрижка — це коротке волосся і обсяг у верхній частині голови. В останні роки стало модним подовжувати чубчик або робити світлими пасма на ній.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Виберіть собі правильну чоловічу стрижку щоб виглядати стильно і привабливо. Безліч фото і опису. жіночий журнал, рецепти, вагітність, дієти

Джерело: Чоловічі стрижки. Модні і креативні чоловічі стрижки 2015 — фото. Опис коротких, середніх і довгих чоловічих стрижок для різних типів особи. Чоловічі стрижки машинкою.

Також ви можете прочитати