Чоловічі стрижки машинкою: як стригти?

30.07.2015

Сучасні стрижки для чоловіків машинкою

Професійні стилісти і провідні перукарі останнім часом створили чимало різних варіантів стрижок на короткі волосся, зробити які можна машинкою. Навіть маючи мінімальну довжину можна отримати модний і оригінальний результат, адже зачіска не обов’язково повинна бути виконана в класичному варіанті.

Основні види

Мода на чоловічі зачіски не стоїть на місці, вони постійно видозмінюються. Але перш, ніж вибрати для себе відповідний варіант, варто все-таки ознайомитися з основними їх видами.

Канадка

На сьогоднішній день цей вид стрижки дуже популярний серед молодих хлопців. Така чоловіча зачіска підійде володарям прямих або трохи кучерявого волосся. Для того щоб її виконати досить мати прядки в області верхівки довжиною не менш 3-х див Машинкою зробити такий hairstyle дуже просто, щоб усвідомити всю технологію цього процесу досить переглянути це відео:

Теніс

Цей вид підійде успішним діловим людям, які у будь-якій ситуації повинні виглядати на всі 100 %. Зачіска теніс робиться машинкою, вона передбачає наявність подовжених пасом тім’яної області, що візуально додає додатковий об’єм голові. Дане відео наочно демонструє весь процес створення цього hairstyle:

Волосся сторчма
Напівбокс і бокс

Ці варіації можна віднести до класичних, завдяки ним можна підкреслити свій стиль, елегантність і охайність. Напівбокс має дві окантовки – по крайній лінії росту волосся і по верхньому краю. Напівбокс ефектно виглядає на темних прядках. Створити видиму різновид між полубоксом і боксом можна за допомогою бритви або машинкою. Дане відео демонструє, як це можна зробити:

З довгою чубчиком

Чоловічі стрижки машинкою на короткі волосся з довгою чубчиком виглядають дуже стильно. Зачесывая чубок в різних напрямках можна створити чимало різноманітних образів: від ділового до романтичного. Такий hairstyle можуть дозволити собі як зрілі чоловіки, так і молоді хлопці. Дане відео демонструє один з варіантів стрижки на коротке волосся з оригінально покладеної чубчиком:

Усі вищенаведені варіанти є яскравим доказом того, що сучасні чоловіки також як і жінки, хочуть виглядати привабливо і модно в будь-якій ситуації.

Пам’ятайте, що в цьому сезоні в тренді укладання зроблені злегка недбало і укладені трохи безладно і хаотично.

Короткий опис статті: сучасні стрижки Більшість чоловіків віддають перевагу коротким стрижкам під машинку. Так як існує чимало різних варіацій, іноді вибрати відповідну зачіску чоловіча стрижка машинка як стригти відео

Джерело: Чоловічі стрижки машинкою: як стригти?

Також ви можете прочитати