Чоловічі стрижки короткі, середні і довгі

21.07.2015

Салон краси «Jean Louis David & Guinot»

Салон «Жан Луї Давид і Гіно» (Jean Louis David & Guinot) надає професійні перукарські послуги, в тому числі, наші майстри виконують чоловічі стрижки різної довжини.

Чоловіча стрижка може сказати про чоловіка набагато більше, ніж дороге авто або стильний костюм. Вона безсумнівно підкреслює імідж і респектабельність. А яка стрижка підійде Вам?

    Стрижки чоловічі короткі. Цей вид стрижок дуже популярний серед чоловічого населення. Чоловіча коротка стрижка укладає в собі, з одного боку, лаконічність, простоту, легкість догляду, а з іншого боку універсальність і мужність. Крім того, стрижки чоловічі короткі можуть стати своєрідним «полотном» для різних малюнків, що виконуються бритвою. Чоловічі стрижки середньої довжини здатні надати образу нотку брутальності або, навпаки, романтичності. Вибирати зачіску на середні волосся варто виходячи з того, який образ Ви хочете отримати в результаті. Чоловічі довгі стрижки. Мода на довге волосся у чоловіків в нашій країні відновилася з приходом західних субкультур і віяння в культурі та мистецтві. Довге волосся частіше вибирають діячі мистецтва, знаменитості, просто непересічні особистості. Вони не бояться експериментувати з новим віянням у чоловічій красі — чоловічим тонуванням, яке дозволяє подати стрижку в найбільш вигідному світлі і проводиться у нашому салоні з використанням сучасних технологій і методик.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Досвідчені майстри салону Жан Луї Давид і Гіно професійно виконають будь-яку чоловічу стрижку чоловічі стрижки чоловіча стрижка модельна короткі коротка середньої довжини на середні волосся довге

Джерело: Чоловічі стрижки короткі, середні та довгі

Також ви можете прочитати