чоловічі стрижки, короткі чоловічі стрижки, чоловічі стрижки середньої довжини, чоловіча стрижка напівбокс, чоловічі стрижки з чубчиком

23.08.2015

Чоловічі стрижки

Чоловіки, як і жінки, теж хочуть бути стильними і крокувати в ногу з тенденціями моди. Сьогодні вже не дивує той факт, що чоловіки все частіше і частіше звертаються в салони краси та стилістів, щоб змінити свій імідж. І ця зміна, як правило, починається з нової стрижки.

Чоловічі стрижки відрізняються дивовижною різноманітністю. Чоловікам в наші дні надається великий вибір зачісок, починаючи з стрижок на короткі і злегка подовжені волосся, закінчуючи довгими волоссям, що спадає на плечі. Однак у даній статті будуть розглянуті лише класичні та найпопулярніші чоловічі стрижки, кожна з яких підходить для певного типу особи й структури волось.


Стрижка «Канадка»

Дана стрижка ідеально підходить для прямих або трохи кучерявого волосся, в незалежності від довжини і густоти. Обсяг всієї стрижки оформляється в лобно-тім’яній зоні (довжини волосся 3-4 см), у той час як на маківці волосся коротке. На скронях і шиї волосся підстригаються машинкою.


Стрижка «Їжачок»

Цю універсальну стрижку можна робити на будь-яких волоссі (крім тонких волосся). Найкраще ця стрижка виглядає на жорстких прямих волоссі. Варто мати на увазі, що дана стрижка надає голові форму кулі. Відмітна риса «Їжачка» — плавний перехід від коротких волосся на потилиці до подовженої чубчику.

Стрижка «Напівбокс»

Даний фасон також універсальним і підійде для будь-якого типу волосся. Тим не менш, не рекомендується носити цю стрижку чоловікам з дуже худим видовженим обличчям. Особливість стрижки – досить довге волосся тім’яної ділянці голови (близько 6-8 см) і короткі (менше 5 см) волосся на інших ділянках. На скронях і шиї волосся стрижуться машинкою.

Стрижка «Бокс»

Дана стрижка виконується за тим же принципом, що і «Напівбокс», з тим лише відмінністю, що волосся тут значно коротше. Зазвичай волосся на всій поверхні голови стрижуться з допомогою машинки з насадкою, в деяких випадках залишають лише короткий чубчик.

Стрижка «наголо»

Дана стрижка зобов’язує її володаря розташовувати більш або менш ідеальною формою черепа без видимих вад. Також дана стрижка підійде для тих, у кого лисина на тім’яній області займає набагато більшу площу, ніж волосся. Ідея проста – все волосся на голові знімаються за допомогою машинки.

Стрижка «Полька»

Основні особливості даної стрижки: помітний обсяг в області скронь, щільна окантовка скронь, коротко вистрижений потилицю, однакова довжина волосся на тім’яних і скроневих ділянках. При носінні даної стрижки волосся зазвичай зачесываются тому. Дана стрижка підійде для чоловіків у віці, а також для тих, у кого рідкісні волосся на скронях.


Стрижка «Майданчик»

Дана стрижка підійде для густих пружних волосся. «Майданчик» протипоказана власникам круглого обличчя і короткої шиї. Так звана майданчик створюється на тім’яної області голови, в той час як на скронях і на нижній потиличній частині волосся підстригаються коротко і ідеально рівно. Площадка повинна бути ідеально рівною, що вимагає особливої майстерності і ретельності перукаря. «Майданчик» є улюбленою стрижкою Арнольда Шварценеггера.

Короткий опис статті: короткі чоловічі стрижки Гарні здорові волосся — мрія кожної сучасної жінки! Все про здоров’я волосся, про правильному догляді, сучасних засобах і досягнення медицини Ви зможете дізнатися на нашому сайті. Так само зможете ознайомитися з народними рецептами збереження краси вашого волосся, секретами вибору зачіски, фарб і інших косметичних засобів, дізнатися маленькі хитрощі про засоби укладання та стайлінгу волосся, нарощування волосся, фарбування волосся, стрижка волосся, випадання волосся, довге волосся, маски волосся, кольору волосся, ріст волосся, волосся догляд, кошти волосся, лікування волосся, зачіски, видалення волосся, фото волосся, стрижка довге волосся, косметика волосся, випрямлення волосся, волосся рецепти, короткі волосся, волосся народні засоби, завивка волосся, волосся натуральні, купити волосся, зміцнення волосся, випрямляч волосся, пересадка волосся, календар стрижки волосся, випадає волосся, масла волосся, відновлення волосся, професійна косметика для волосся, зміцнення росту волосся, випадання волосся, здорові волосся, як правильно доглядати за волоссям

Джерело: чоловічі стрижки, короткі чоловічі стрижки, чоловічі стрижки середньої довжини, чоловіча стрижка напівбокс, чоловічі стрижки з чубчиком

Також ви можете прочитати