Чоловічі стрижки і зачіски. Я

17.06.2015

Чоловічі стрижки і зачіски

Найважливіша складова зовнішнього вигляду та іміджу будь-якого чоловіка — його зачіска. Красиво зроблена і грамотно підібрана чоловіча стрижка. застава стильного зовнішнього вигляду і успіху у представниць прекрасної статі! У цьому розділі Ви знайдете статті з описом різних чоловічих стрижок і зачісок, а також докладною інструкцією по їх створенню в домашніх умовах.

Класичні чоловічі стрижки
Чоловіча стрижка теніс


Одна з найбільш мужніх і в той же зручних чоловічих стрижок, це стрижка теніс фото, якою Ви можете бачити ліворуч. Чим хороша стрижка під теніс (бобрик або їжачок)? По-перше, вона виглядає дуже акуратно і досить суворо. По-друге, техніка стрижки теніс передбачає досить короткий шар волосся, щоб було комфортно як взимку в шапці, так і влітку при заняттях спортом.

Чоловіча стрижка бокс
Чоловіча стрижка напівбокс
Чоловіча стрижка канадка


Дуже цікавий варіант серед класичних чоловічих стрижок і зачісок, це стрижка канадка. деякі вважають її модельній і на це є підстави, адже стрижка під канадку (фото, відео і схему виконання Ви знайдете в статті) виглядає справді стильно і елегантно. Але все-таки це класична чоловіча стрижка, завезена в СРСР канадськими спортсменами ще в 1970-му році!

Чоловіча стрижка британка


Ще одна класична чоловіча стрижка, дуже схожа на британка, на перший погляд класичної і не назвеш. Стиль, шарм і особлива елегантна мужність роблять стрижку британка відмінним вибором серед покосів на середні волосся! З’явилася вона ще в далеких 1950-х роках. але сьогодні знову перебуває на самому піку популярності. І це не випадково, британська стрижка дійсно один з найкращих і найдостойніших варіантів, перевірених часом.

Модельні чоловічі стрижки

А ось це вже більш цікаві, сміливі і привабливі чоловічі стрижки! Спеціально для Вас ми підібрали ряд найбільш стильних і модних модельных чоловічих стрижок. актуальних в 2014 році! Крім опису чоловічих модельних стрижок, у статтях рубрики Ви знайдете їх фото, схеми стрижок, поради та рекомендації.

Чоловіча стрижка боб

Багато хто помилково вважають, що стрижка боб — жіноча стрижка. Це не так. Доказ того зірки спорту, кіно та естради, хизуються стрижкою волосся під боб. Наприклад, Джаред Літо, співак відомої групи «30 Seconds to Mars». Чим примітна чоловіча стрижка боб? Вона стильна, надає чоловікові шарм і приковує увагу жінок! Притому цю стрижку можна робити при волоссі будь-якої довжини. Є стрижка боб на короткі волосся, а є і на середні.

Не забувайте про свою зачіску! Якщо Ви чоловік, це не означає, що не слід звертати увагу на свою стрижку. Навпаки, жінки дуже не люблять неакуратних чоловіків. Елегантний і охайний чоловік, гарною зачіскою, підсвідомо асоціюється у жінки з надійністю, силою духу (адже стежити за собою можуть тільки вольові чоловіки), високим соціальним статусом.

Будьте стильними і жінки будуть Вас любити!

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки Найважливіша складова зовнішнього вигляду та іміджу будь-якого чоловіка — його зачіска. Красиво зроблена і грамотно підібрана чоловіча стрижка, застава стильного зовнішнього

Джерело: Чоловічі стрижки і зачіски | Я — Денді!

Також ви можете прочитати