Чоловічі стрижки і зачіски. 80 фото. Alamella.ru

11.07.2015


Чоловічі стрижки

Опубліковано 16 Липень 2012 Зачіски

Існує два основних напрямки в сучасних чоловічих стрижках:

— класичні стрижки;

— повсякденні стрижки, їх ще називають довільними.

Повсякденна чоловіча зачіска — це модель стрижки, яка виконується без чітких окантовок і тушевки. А класична, у свою чергу, це модель стрижки, яка характеризується правильними, чіткими лініями окантовки.

Як підібрати чоловічу стрижку в залежності від типу особи?

У тому випадку, якщо форма голови непропорційна, необхідно за допомогою правильного і чіткого контуру зачіски встановити певну рівновагу між особою і потилицею. Для цього можна візуально збільшити волосяний покрив, розподіливши його при цьому рівномірно по всій голові. Слід зазначити, що дуже важливо в даному випадку правильно оформити лінію лоба, тоді вона не буде надто виділятися.

Чоловікам, у яких особа має круглу форму, перукарі — стилісти настійно рекомендують волосяний покрив збільшити максимально на тім’яній зоні і дуже плавно і акуратно звести його з боків. Це візуально трохи зробить обличчя більш витягнутим, овальним.

При подовженою формою обличчя краще всього трохи зменшити висоту волосся, тобто не бажано носити подовжені стрижки, і бажано прикрити шию. Це буде сприяти тому, що особа не буде здаватися дуже довгим і витягнутим. Дана стрижка допоможе замаскувати, зробити менш помітними деякі особливості будови голови.

Якщо форма черепа чоловіки злегка подовжена і на скронях є невеликі западини, тоді необхідно зменшити волосяний покрив на потилиці і візуально збільшити його з боків голови. Це зробить голову візуально більш пропорційною.

Дані хитрощі з легкістю можуть не просто приховати чоловічі недоліки, а перетворити їх на переваги. Для того, щоб правильно підібрати зачіску, краще всього звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи – перукарям.

Технологія виконання чоловічої стрижки «напівбокс»

При виконанні стрижки напівбокс можна використовувати такі операції, як:

 • стрижка волосся на пальцях;
 • зведення волосся нанівець;
 • стрижка машинкою з різними насадками;
 • вкрай акуратна окантовка.

Якщо у вас правильна форма черепа і кругла форма обличчя – дана стрижка ідеальний для вас варіант. А ось чоловікам з довгим, худим обличчям перукарі рекомендують краще відмовитися від полубокса.

Стрижка напівбокс має порівняно невелику довжину волосся(як правило, від 5 -7 см) на тім’яних областях і менше 5 см — на інших зонах голови.Волосся, починаючи від лінії окантовки на шиї, а також біля скронь необхідно стригти електричної або ж ручною машинкою безпосередньо до лінії, яка проходить від левогоуха до правого, при цьому треба опуститися трохи нижче потилиці. По даній лінії слід зводити волосся на немає, при цьому допустима зона переходу становить не більше 2-3 див. Мета даної стрижки – надати голові чоловіка правильну красиву овальну форму.

Етапи стрижки напівбокс:

 • першим ділом волосся слід вимити і трохи підсушити;
 • потім знімаємо по всій поверхні голови волосся машинкою: слід починати строго з лівого боку: дбайливо знімати одну смугу за інший;
 • в останню чергу знімаємо довжину волосся на потилиці та скронях;
 • особливу увагу необхідно приділити окантовці за вухами, на шиї і скронях, лінія повинна бути рівною і чіткою;
 • обробляємо лінію переходу, спочатку на потилиці, а вже потім з боків;
 • филируем тім’яну зону.

Стрижка «бокс»

Слід зазначити, що найважливіше відмінність між стрижками бокс і напівбокс, це те, що при боксі залишаються більш коротке волосся.

За технологією, у цій стрижці зона відомості волосся на немає знаходиться трохи вище, ніж у полубоксе. Ця зона – своєрідна межа між тім’яним ділянкою та потиличним, скроневим.

Особливості стрижки бокс:

 • окантовку слід робити по місцях, які є найбільш опуклими;
 • починати окантовку слід від середини самого опуклого місця на потилиці;
 • проводиться окантовка по всій окружності голови з ліва на право;
 • над вушною раковиною слід робити окантовку не вище ніж на 1 сантиметр від початку росту волосся;
 • леви і праві пліч голови необхідно обробляти однаково;
 • важливо пам’ятати, що окантовка може трохи змінитися від тих або інших індивідуальних особливостей форми голови (якщо є своєрідні скроневі западини, то їх можна згладити низькою лінією окантовки, а якщо на скронях є опуклості, тоді краще всього зробити окантовку трохи нижче потиличної опуклості);
 • брюнетам в ідеалі потрібно робити зону переходу близько 5 см, шатенам – не більше 4, а блондинам буде достатньо 2-3 див.

Етапи стрижки бокс:

 • попередньо вимити волосся.
 • робимо окантовку по всій окружності голови з ліва на право.
 • коли окантовка зроблена – збриває або подстригаем волосся.
 • знімаємо волосся на немає.
 • стрижкою на пальцях або филировкой обробляємо тім’яну зону.

Чоловіча стрижка «їжачок»

Чоловіча стрижка їжачок користується величезною популярністю у молодих хлопців, які мають рівні, досить жорсткі волосся. Зовні дана стрижка надає голові форму кулі. Основною особливістю стрижки є те, що перехід від коротких волосся до дещо подовженою чубку плавний.

насамперед необхідно розділити волосся горизонтальним проділом від лівого скроні до правого. Відокремлюємо чубок. Її густина залежить, як правило, від переваги молодої людини. Потім обробляємо тім’яну зону прийомом «стрижка з гребінцем». Довжина волосся повинна становити від 2-3 див. Важливо при стрижці не забути злегка відтягувати вертикально пасма. Враховуючи індивідуальні особливості будови черепа, зістригає з вертикальних пасм зайві волосся, прямуючи від скронь убік потиличної зони. На потилиці слід плавним переходом зменшити довжину волосся до їх крайової лінії росту. Коли потилична область підстрижена, переходимо до тім’яній зоні. Пасма волосся піднімаємо вертикально і подстригаем таким чином, щоб вийшов плавний перехід від подовженою чубчика до коротким волоссям. Виконуємо окантовку. Останні штрихи – це філіровка пасм волосся на тім’яній області і філіровка чубчика.

Стрижки «бобрик» і «чоловіче каре»

Стрижки бобрик та чоловіче каре мають якісь подібності між собою. Як правило, це короткі стрижки, які відрізняються лише формою окремих зон зачіски.

Стрижка бобрик характеризується досить рівною площадкою на тім’яній зоні, де волосся трохи подовжені. Інші ж ділянки голови підстрижені так само, як у стрижці їжачок. Каре, в свою чергу, рівну площадку має не тільки на тім’яній зоні, але і на зоні скронь.

Слід особливу увагу приділити при виконанні даних стрижок оформлення на тім’яної ділянці рівному майданчику. Для цього необхідно попередньо обробити тім’яну зону. Відбувається це таким чином:

 • необхідно сильно натягнути перпендикулярно голові пасма волосся на тім’яній зоні і зістригти їх, решту волосся не повинні бути менше 5 см, але і сильно багато волосся теж залишати не варто, так як з-за своєї ваги вони не зможуть потім стояти вертикально;
 • коли волосся підстрижені, обробляємо їх рівномірно по всій ділянці фіксатором і ставимо вертикально, при цьому гребінець правильно слід тримати у лівій руці;
 • дивимося, щоб візуально волосся на тім’яній зоні були ідеально рівними, однакової довжини;
 • якщо є які-небудь нерівності, то їх слід прибрати за допомогою ножиць і гребінця.

Таким чином, у нас вийшла рівна площадка. Далі виконуємо стрижку за технологією стрижки їжачок.

Який зачісці віддати перевагу, залежить тільки від того, хто буде з зачіскою ходити. Чи любить чоловік покрасуватися у дзеркала, використовує засоби для волосся або воліє практичні зачіски, які не потребують укладання. Ось, що повинно бути пріоритетом у виборі чоловічої стрижки. Тому слід розуміти, що практично всі типи волосся можна з легкістю укласти в потрібну зачіску, але необхідно замислюватися і про те, як волосся будуть стояти або лежати без укладання в повсякденному житті. Ось тут вже варто поміркувати і підібрати не тільки модний, але і практичну чоловічу стрижку, ту зачіску, яка буде відповідати вашим індивідуальним особливостям і будовою волосся.

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Існує два основних напрямки в сучасних чоловічих стрижках: — класичні стрижки; — повсякденні стрижки, їх ще називають довільними. чоловічі стрижки

Джерело: Чоловічі стрижки і зачіски. 80 фото | Alamella.uk

Також ви можете прочитати