Чоловічі стрижки Фейд (Fade)

15.08.2018

Чоловіча зачіска Fade (Фейд)

Безсумнівним хітом зачісок сезону 2017-2018 рр. стала чоловіча стрижка Fade: То тут, то там її можна побачити як на молодих спортивних людей, так і на стильних джентльменів різного віку. Акуратний Фейд характеризується мужністю і універсальністю: в залежності від варіантів виконання і укладання ця стрижка відмінно підходить і для провідних спортивний спосіб життя, і для повсякденного носіння, і для ділової сфери. Вона неймовірно популярна серед молоді та чоловіків середнього віку.

Представлені фото чоловічої стрижки Фейд відображає її суть: коротке волосся на потилиці і боках переходять в пасма будь-якої бажаної довжини (від середніх до довгих) на маківці. При цьому чіткої межі переходу немає — тільки плавні лінії і акуратність.

Чоловічі стрижки Фейд (Fade)

Чоловіча зачіска Гриб (Fade)

Як виконується чоловіча зачіска Fade

Ідеальний Фейд повинен виглядати бездоганно, тому стрижку цієї моделі краще довірити рукам досвідченого майстра, який не допустить прикру помилку та виконає її з ювелірною точністю. Навіть незначна зміна довжини волосся може відбитися на сприйнятті вигляду в цілому. Крім того, довжина верхніх пасом визначає і варіанти укладання. Чоловік Fade — це творчий підхід, солідний досвід майстри перукарського мистецтва, точний окомір і координація рук, терпіння і увагу до деталей.

Майстер-професіонал оцінить форму обличчя і голови, структуру і тип волосся, нерівності голови, наявність шрамів або родимих ​​плям: виходячи з цього, він визначить довжину волосся потиличної і бічній частині, плавність «димчастого» переходу і довжину залишених на маківці і тім’яної частини пасом . Найчастіше для виконання цієї зачіски використовують машинку для стрижки волосся професійного рівня з необхідними насадками — так званий 1-2-3 метод, коли для кожної зони використовується своя насадка. Додатковими інструментами стануть ножиці, гребінець, триммер.

При якісному виконанні стрижка виглядає свіжою і носиться довгий час без коригування

Різновиди стрижки Fade

Досить варіативна у виконанні і укладанні чоловіча зачіска Фейд підрозділяється на безліч різних типів:

  • низький, що починається нижче скроневих кутів, і універсальний середній клиновидний Fade підійдуть для прямого волосся;
  • високий конічний Fade актуальний для кучерявих і хвилястого волосся;
  • стрижка TempleFade ще називається «скроневим Фейд» — для неї характерний перехід тільки на скронях і шиї;
  • короткий Fade більше нагадує «бокс»: перехід між і без того дуже коротким волоссям по всій голові повинен бути виконаний з ювелірною точністю;
  • DropFade ближче до стилю мілітарі, але за рахунок розмитого переходу не виглядає агресивно;
  • одним з варіантів Фейдо може стати ірокез різної довжини, а перехід на скроневій зоні часто прикрашається чітко виголеним фігурним контуром. Ірокез зазвичай виконується не твердим панковим, а м’яким з акуратно спадаючими пасмами;
  • афро-Fade ідеальний для сильно кучерявого волосся: короткі боки і потилицю допомагають позбутися від «ефекту кульбаби», фігурно оброблені віскі і коротка верхня частина виглядають стильно і сучасно;
  • варіант Comb Over Fade найчастіше виконують з точною лінією бічного проділу (Pompadur, Bald, Skin Fade Comb Over). Як і всі «Фейд» по лінії переходу підрозділяється на високий, середній, низький.

чоловіча зачіска Гриб, як ще в народі називають Fade, завжди виглядає мужньо і спортивно, до того ж дає простір для фантазії. На коротких скронях зручно виконати поголені елементи, а самі віскі можна оформити чіткої плавною лінією різних контурів. Наявність довгою чубчика дозволяє створювати креативні укладання — від зачесане назад, укладеного за допомогою стайлінгу акуратного Фейдо до розпатланого і спортивного для активних молодих людей.

Зі стрижкою Fade відмінно поєднується борода — від класичних форм до ультрасучасних

Рекомендуємо відео про найпопулярнішою короткій зачісці для чоловіків Fade — в руках майстра навіть пересічний образ стане стильним і сучасним:

Короткий опис статті: Стрижка Фейд фото, стрижка Фейд фото

Джерело: Чоловічі стрижки Фейд (Fade)

Також ви можете прочитати