• стрижки для круглого обличчя

  Чоловічі стрижки для круглого обличчя. Усі стрижки з фото

  03.09.2015

  Чоловічі стрижки для круглого обличчя

  Чоловіки, які мають круглим обличчям, досить часто відчувають дискомфорт і певне невдоволення своєю зовнішністю. Саме кругле обличчя може виглядати невиразним і плоским. якщо не зробити правильний вибір стрижки. Тому певні чоловічі стрижки для круглого обличчя допоможуть чоловікові знайти впевненість не тільки в собі, але і своєю чарівною привабливості.

  1. Отже, ідеальним варіантом для круглого обличчя буде саме коротка стрижка без вираженої окантовки ззаду і з боків. Тому основними стрижками фахівці вважають стрижки «Бокс» і «Напівбокс».

  2. Характерною особливістю «Полубокса» в тому, що состригание волосся проводиться на тім’яній зоні голови тільки методом стрижки волосся на пальцях, а на всіх інших зонах волосся забирається прийомом стрижки волосся «на ні». Така зачіска виконується з допомогою машинки і филировочных, прямих ножиць.

  3. Стрижка «Бокс» передбачає волосся ще коротше, ніж при попередній стрижці. Для такої стрижки підходить абсолютно будь-яка структура волосся у чоловіка.

  4. Стрижки для круглолицих чоловіків рекомендується доповнювати подовженою чубчиком, яка здатна формувати візуальну симетрію особи. Разом з тим стрижки з прямою і короткою чілкою для такого типу обличчя протипоказані, оскільки вони візуально роблять обличчя плоским, тим самим посилюючи загальне враження.

  Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя

  Джерело: Чоловічі стрижки для круглого обличчя | Все стрижки з фото

  Також ви можете прочитати