Чоловічі стильні стрижки для кучерявого волосся. JustLady.ru територія жіночих

20.02.2017

стильні Чоловічі стрижки для кучерявого волосся

Нині кучеряве волосся популярні. Тому чимало хлопців, яких природа нагородила прямими волоссям, вдаються до допомоги бігудей або роблять хімічні завивки, в надії носити шикарні локони. Розглянемо три типи стрижок на хвилясте волосся.

Коротка стрижка

Волосся потрібно коротко підстригти з боків і подовжити їх на маківці. Додати пом’якшувальний крем і зачіска готова. Така стрижка підійде для серйозних чоловіків і буде добре поєднуватися з правильно оформленою борідкою.

Щоб зробити молодіжну стрижку, потрібно так само коротко підстригти волосся. Укласти воском. Потім підняти їх біля коріння і розгладити.

Стрижка волосся середньої довжини

Волосся по всього голові підстригти шарами. Природні хвилі додадуть текстуру. Для укладання використовувати гель, завдавши його на волосся, потім причесати їх.

Стрижка на подовжені волосся

Якщо ви хочете підтримати певну довжину, цей варіант для вас. Підстригти волосся і укласти шарами воском. Вийде ефект вихору у волоссі.justlady.ru/articles-131622-muzhskie-stilnye-strizhki-dlya-vyushchihsya-volos» title=»Джерело» target=»_blank»>стильні Чоловічі стрижки для кучерявого волосся :: JustLady.ru — територія жіночих розмов

Також ви можете прочитати