Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

20.08.2018

Чоловічі молодіжні стрижки: топ-10 хайпових ідей

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2

Чоловічі зачіски можуть бути неймовірно модними і стильними!

Тренди на чоловічі зачіски не стоять на місці: мода на них регулярно змінюється. Але все ж чоловіча половина людства, на жаль, відносно рідко експериментує зі стрижками. Щоб надихнути сильна стать, редактори All Things Hair знайшли десять популярних стилів — це чоловічі молодіжні стрижки, на які сьогодні варто звернути увагу.

Трохи сучасної класики

Класична чоловіча стрижка ніколи не вийде з моди. У неї завжди залишаться вірні шанувальники, які не шукають нововведень.

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Приклад незвичайного стилю.

Чоловічі молодіжні стрижки: «напівбокс»

Чоловіча стрижка «напівбокс» передбачає виголені скроні і відпущені волосся на маківці. Волосся переходять від коротких до більш довгим. Вона невибаглива в укладанні і вимагатиме у вас використання лише одного стайлінг-засоби на вибір.

Рада редактора: Для укладання пасм при стрижці «напівбокс» спробуйте скористатися допомогою моделює пасти для волосся Bed Head Pure Texture Molding Paste марки TIGI. Засіб створює рухливу фіксацію, зволожує і надає блиск.

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Трохи андерката. Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Піднята вгору чубчик. Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Додайте трохи воску.

Чоловічі молодіжні стрижки: андеркат

Чоловіча молодіжна стрижка андеркат набрала популярність у Великобританії. Велика частина волосся збривати до двох сантиметрів, а пасма на маківці залишаються довгими. Перехід довжини виходить різким і строгим.

Рада редактора: Щоб укласти довгі пасма, скористайтеся гель-помадою для волосся сильної фіксації Bed Head Slick Trick марки TIGI. Продукт підсилює сяйво волосся, легко змивається і дозволяє зачісці довго тримати форму.

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Андеркат всьому голова.

Чоловічі молодіжні стрижки: канадка

Проста і зручна для чоловіків модна стрижка — канадка дозволяє залишити невелику довжину волосся. Стрижка також передбачає бічний проділ і підійде власникам будь-якої структури волосся.

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Канадка залишається стильною. Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2І зручна в повсякденному житті.

«Помпадур» — одна з найпопулярніших стрижок. Волосся з області чубчика зачісується назад на потилицю, за рахунок чого досягається об’єм волосся на маківці. Саме він називається «памп». Віскі або потилицю поголені або підстрижені з плавним переходом.

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2В процесі! Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Модний образ.

Сувора зачіска підійде власникам мужніх і великих рис обличчя. Не вимагає ніякого особливого догляду або укладання.

Раніше ірокез вважався зачіскою панків і рокерів, але зараз все змінилося. Ірокези невеликої довжини набирають популярність серед чоловіків і підлітків. Зачіска котирується серед спортсменів і музикантів.

Рада редактора: Для м’якої укладання такої чоловічої модної зачіски знадобиться гель для сильної фіксації Bed Head Power Play марки TIGI. Засіб забезпечує рухому фіксацію і ненав’язливий блиск пасом.

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Ірокез підійде і спортсменам.

Дреди і андеркат

Поєднання двох стилів: дреди і строгий андеркат.

Варіант із середньою довжиною волосся у чоловіків особливо часто зустрічається в поєднанні з бородою.

Рада редактора: У догляді за волоссям середньої довжини підійде шампунь для щоденного застосування Bed Head Clean Up Daily Shampoo марки TIGI з м’ятним ароматом. Засіб полегшує розчісування, зволожує волосся і тонізує шкіру голови.

Чоловічі молодіжні стрижки топ10 хайпових ідей 2Трохи року в образі.

Короткий опис статті: Хайповие стрижки чоловічі, хайповие стрижки чоловічі

Джерело: Чоловічі молодіжні стрижки: топ-10 хайпових ідей

Також ви можете прочитати