Чим відрізняється стрижка каре від стрижки боб

11.09.2015

Чим відрізняється стрижка каре від стрижки боб

GD Star Rating

Різниця між стрижками каре і боб полягає в тому, що у стрижки боб відсутня чубчик. Як видно, класифікація досить умовна, тому просто виберіть ту стрижку яка Вам сподобається, а боб це або каре, яка різниця?

Щоб зробити цю популярну стрижку, спочатку потрібно змочити волосся. Якщо волосся висихають до закінчення роботи, їх збризкують водою з обприскувача. Визначаючи довжину волосся в стрижці, потрібно пам’ятати, що після висихання волосся піднімуться і стануть на 1 см коротше за умови, що волосся прямі.

Треба зібрати волосся в пучок, залишивши вільної пасмо внизу потилиці. Товщина пасма не більше 1 див. Якщо волосся густе, можна для зручності розділити проділом від середини лоба до потилиці і заколоти два пучка. Зрізати першу отчесанную пасмо. Пасмо треба тримати між вказівним і середнім пальцями і зрізати волосся на довжину захоплення з боку долоні під пальцями. Ця перша пасмо є контрольною для всіх інших. Наступні пасма треба отчесывать горизонтальними проборами через 1 див. Кожна наступна пасмо начісується на попередню і зрізається по одній лінії. Волосся лежать по голові без будь-якої відтяжки. Стрижка каре, (хоча її можна назвати і боб) виконується методом накладання пасма на пасмо прямим зрізом. Ножиці вводять від середини потилиці у бік особи і рівняють волосся праворуч і ліворуч, орієнтуючись на центральну пасмо. Дійшовши до лінії скронь, отчесать волосся так само горизонтальними проборами.

Треба пам’ятати, що стрижка каре робиться з нульовою відтяжкою, тобто пасмо на пасмо начісується без всякого кута до голови. Волосся у тім’я треба розділити проділом, розчесати їх на ліву і праву сторони і зрізати, рівняючи по основній лінії зрізу, яка була визначена при стрижці потилиці. Для перевірки симетричності передні пасма треба з’єднати під підборіддям або начесать на обличчя. Скроневі і потиличні пасма треба отчесать праворуч і ліворуч і з’єднати ззаду в центрі так можна перевірити, чи однакової вони довжини. Щоб стрижка вийшла якісною, потрібно отчесывать волосся по напряму зростання і тому ще і ще раз: ні одна пасмо не повинна порушувати рівну лінію стрижки. Окантовкою в цій стрижці є сама лінія зрізу волосся, тому як про окремої операції ми про неї не говоримо, а ось філіровку зробити бажано. Робити філіровку для стрижки каре потрібно на 2 2,5 см. Якщо зробити прикореневу філіровку, то стрижка буде виглядати більш об’ємно.

Боб для довгого волоссяВаріанти стрижок Боб для середніх волоссяВаріанти стрижок Боб на короткі волосся

—————————

GD Star Rating

Короткий опис статті: стрижка боб Різниця між стрижками каре і боб полягає в тому, що у стрижки боб відсутня чубчик.

Джерело: Чим відрізняється стрижка каре від стрижки боб

Також ви можете прочитати