CHERRY

17.07.2015

Модні короткі стрижки 2014 року

Стилісти перукарських брендів пропонують величезну кількість свіжих і оригінальних модних коротких стрижок 2014 року. В тренді 2014 року однією з модних стрижок залишається каре.

У цьому стилі можна сміливо експериментувати. Стрижка підходить жінкам різних вікових груп і з різним типом волосся, а так само дуже зручна в укладанні.

Модні короткі стрижки
Каре для короткого волосся

Існує безліч стрижок каре, які можна підібрати індивідуально для кожної жінки. Якщо волосся прямі, то каре з чубчиком буде ідеальним варіантом. Гладкі, блискучі волосся додадуть вишуканий шик.

Якщо волосся дуже густе, то піде чубчик з тупим зрізом різної довжини: трохи прикриває брови або вище брів.

Каре без чубчика для короткого волосся

Коротке каре без чубчика так само залишається популярним в 2014 році. Така стрижка відмінно підійде як для прямого волосся, так і для злегка підкручених волосся.

Стрижка боб для короткого волосся

У 2014 році стала актуальною стрижка боб, яка так само має безліч варіацій, що залежать від форми обличчя.

Зачіска в стилі боб це сама універсальна стрижка для жінок і підходить під різний вік, як для молоденької дівчини, так і для зрілої дами.

В тренді 2014 року переважає коротка стрижка боб-каре, в якій подовжені бічні пасма. Пасма можуть бути як однієї довжини, так і асиметричні. Найбільш стильний вигляд зачіска придбає при недбалій укладанні.

При зміні звичної укладання і додати деякі модних акцентів зачіски, кардинально змінюється образ.

Модні короткі стрижки 2014 року додають до образу жінки трохи хлопчачого запалу, а гладкі коріння з хвилями від центру пасма створюють образ фатальної жінки.

Додано: 1 Травень 2014 14:00

Короткий опис статті: модні короткі стрижки Стилісти перукарських брендів пропонують величезну кількість свіжих і оригінальних модних коротких стрижок 2014 року. В тренді 2014 року однією з модних стрижок залишається каре. Модні короткі стрижки 2014 року

Джерело: CHERRY — журнал » Модні короткі стрижки 2014 року

Також ви можете прочитати