Чари довгого волосся

09.08.2015

Модні стрижки для довгого волосся

Чоловіча стрижка на довге волосся

У всі часи довге волосся були в моді і втілювали красу.

Вони надають своїй власниці жіночності і елегантності, не залежно від форми і рис обличчя.

Чоловік з доглянутими довгим волоссям здається творчим інтелектуалом або романтиком. Хоча існує безліч зачісок, які перетворять романтичність у зухвалість і мужність.

Жіночі стрижки на довге волосся
Багатошарова стрижка «каскад»

Модні стрижки для довгого волосся

Стрижка «каскад» має безліч різновидів: гладка, об’ємна, асиметрична, з рівною і короткою, довгою косою і чубчиком. Її вигляд залежить від типу особи, текстури волосся і вашої фантазії.

Багатошарова стрижка – відмінний варіант для дам з тонкою структурою локонів. Вона візуально надає волоссю об’єм і легкість, а також підкреслює прекрасні контури особи, обрамляючи його.

Для дівчат з густим волоссям «каскад» є чудовим варіантом, адже створює витончену форму і не обтяжує їх. Швидше, навпаки, створює ефект елегантної простоти і легкості.

Щоб додати розкішний «ллється» силует зачіски, бажано мати здорові і свіжі кінці волосся.

Також каскадна стрижка примітна тим, що її можливо укласти абсолютно по-різному, кожен день перетворюючись. Модними в 2014 році вважається творча недбалість в стилі «гранж», вишукана строгість в андрогинном стилі, зухвалість в стилі «панк» і інші варіанти укладки, на що тільки вистачить фантазії.

Стрижки з прямою чубчиком

Стрижки з прямою чубчиком

Завдяки лише чубку, волосся можуть виглядати шикарно. Існує маса стрижок, акцент в яких робиться на цей елемент.

Довгі волосся виглядають добре з прямою чубчиком. Коротка пряма чубчик вище брів надає погляду якусь наївність і відкритість, притаманну юним особам. Також при певному макіяжі та стилі одягу, ця зачіска може стати елементом стилю «ретро».

Пряма чубчик до рівня брів – це класичний варіант, що підходить абсолютно всім.

Довга пряма чубчик, що закриває брови, трохи спадаючи на очі, привертає до них увагу, роблячи погляд загадковим і романтичним.

Писком сезону є густа чубчик трохи нижче брів, виконана тупим зрізом.

Образ виходить гармонійним, доповненим, якщо підрівняти кінчики волосся і створити одну довжину всієї шевелюрі або подовжене «каре».

Стрижка «шапочка» і асиметрія на довгому волоссі

Стрижка асиметрія на довгому волоссі

Цікавим варіантом для довгого волосся є стрижка «шапочка», яка складається з двох ярусів. Перший – короткі волосся, підстрижені «каре» або «бобом». Другий – тонкі пасма на всю довжину волосся, як би виглядали з-під «шапочки».

Багаторівневі стрижки з чіткими герметичними контурами найбільш виграшно виглядають на прямих, ідеально гладких волоссі.

Додати родзинку довгого волосся можна за допомогою асиметрії. Вона створить настрій. Причому її можна зробити де завгодно: по всій шевелюрі, на окремих ділянках голови, залишити кілька довгих пасм-«пір’їнок» на чубку.

З асиметрією чудово виглядає і фарбування шевелюри. Краще забарвити певні пасма, які і створюють модний «неправильність» зачісці.

Градуйована стрижка «драбинка»

Градуйована стрижка на довге волосся

Градуйованою називається стрижка, зроблена у формі «сходинок»: кожна наступна пасмо збільшується в напрямку до кінчиків волосся, які, в свою чергу, знаходяться один над одним.

Відмінна зачіска для жінок з тонкими локонами. Вона візуально додає об’єм, нагадуючи «каскад».

Крім того, вона приховує недоліки. Кругле обличчя виглядає більш «овально», а видовжене обличчя здається більш пропорційним.

Рвані і косі стрижки

Рвані стрижки на довге волосся

Незвично виглядають рвані жіночі стрижки на довге волосся. Виконуються вони не ножицями, а бритвою. Варіацій зачісок з «рваними» елементами сила-силенна.

Врахуйте тільки те, що дівчатам з тонкими волоссям ця зачіска небажана. На густих пасмах вона виглядає значно краще.

Коса стрижка підкреслює індивідуальність. Вона підходить дівчатам з будь-якою структурою волосся. Її особливістю є обов’язкове наявність косий чубчик, кокетливо спадає на обличчя, як би доповнює образ.

Високі зачіски

Висока зачіска

Чарівно на довгому волоссі виглядають високі зачіски. Вони підкреслюють тендітну фігуру їх власниці.

Висока зачіска – ціле мистецтво. Локони укладаються на потилиці в пучок. Форма його може бути будь-який: квітка, валик, раковина, бублик, банан. Останній близький до ретро-стилю.

Щоб висока зачіска створювала належний ефект, можна зробити начісування зверху і залишити кілька пасом біля обличчя.

Для подібних укладок зазвичай використовують спеціальні аксесуари – декоративні шпильки, дерев’яні палички, гнучкі гребені та інше.

Чоловічі стрижки на довге волосся

непокірна натуральна стрижка

Нестандартна довжина волосся у чоловіків нині в моді. Деякі представники чоловічої статі можуть похвалитися кращою шевелюрою, ніж їхні подруги. І це стосується не лише рок-зірок.

У нинішньому сезоні цінуються «непокірні» натуральні стрижки. Локони, брутально спадають на очі, хаос на голові, кучеряве або кучеряві локони.

Для ділових чоловіків існують стрижки в стилі «мінімалізм».

Додати об’єм тонким локонам можна, піднявши зачесав чуба і їх. Той же мінімалізм, але з якоюсь родзинкою.

Підказка

Довге волосся дуже йдуть людям з круглою формою обличчя.

Щоб вони добре виглядали з прямокутною або овальною формою обличчя, їх можна злегка завити. Людям з витягнутим обличчям підійде начісування і наявність довгої чубчика.

висновок

Яку б зачіску ви не вибрали, пам’ятайте, що довге волосся потребує особливого догляду. Красиво виглядає тільки здорова шевелюра.

Якщо у вас немає часу на це, краще віддайте перевагу коротким стрижкам. За ними теж потрібно стежити, але вони займають усе-таки менше часу і сил.

Короткий опис статті: стрижки на довге волосся Довге волосся виглядають чудово, тільки якщо здорові, ухоженны, правильно підстрижені і покладені. Це стосується предствітелей обох статей: і жіночого, і стрижки на довге волосся жіночі

Джерело: Чари довгого волосся — магія правильної стрижки | goldvolos

Також ви можете прочитати