BEST-BEAUTY: ФОТО ЖІНОЧІ СТРИЖКИ 2011, МОДНІ ЗАЧІСКИ ФОТО, ВЕСІЛЬНІ ЗАЧІСКИ ВОЛОССЯ, КОРОТКІ І ДОВГІ ЗАЧІСКИ НАРЕЧЕНИХ НА ВЕСІЛЛЯ 2011

24.05.2015

ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ:

СТРИЖКИ, ЯКІ ПІДКРЕСЛЮЮТЬ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

ПОСЛУГИ «САЛОНУ БЕСТ-Б’ЮТІ»: модні жіночі стрижки [фото каталог ] (стрижки на коротке волосся, так і на довгі); модні чоловічі стрижки [фото каталог ] (на короткі волосся і довгі); стрижки, які не потребують укладання; молодіжні та креативні стрижки [фото жіночих моделей зачісок ]; стильні і модні стрижки [фото каталоги ]; дитячі стрижки (дівчаток і хлопчиків від року); інтимні стрижки (епіляція, депіляція або біоепіляція волосся гарячим або холодним воском).

ОПИС ПОСЛУГ: професійний перукар «САЛОНУ БЕСТ-Б’ЮТІ» допоможе Вам підібрати стрижку з урахуванням всіх Ваших побажань, фізіологічних особливостей і стилю життя. Перукар, при виїзді до Вас на будинок або офіс) по Москві, за Вашим бажанням може захопити з собою спеціалізований каталог або журнал стрижок, де представлені найбільш цікаві фото чоловічих і жіночих моделей стрижок, які допоможуть Вам визначитися і вибрати стрижку. Також при бажанні Ви можете попросити перукаря (якщо вони будуть в наявності на цей день) взяти фотографії жіночих стрижок клієнток. На нашому сайті представлено дві фотогалереї стрижок: фото чоловічих стрижок і фото жіночих стрижок. У каталогах знаходяться не наші роботи і на їх авторство ми ніяк не претендуємо. Це лише дуже цікаві ідеї, які разом з Вами майстер може здійснити.

У фото галереї стрижок Ви зможете зробити попередній онлайн-підбір стрижки, зображення яких Ви потім можете показати нашому перукаря, зберігши у себе на комп’ютері або роздрукувавши на принтері. Це робити вівсі не обов’язково, але бажано, адже майстру буде легше і наочніше представити на конкретному прикладі який вид стрижки Вас зацікавив найбільшою мірою. Тож, дивіться і вибирайте, у будь-якому випадку — наші перукарі знають свою справу і постараються Вам допомогти по максимуму.

В даний час багато звертають свою увагу на гороскоп стрижок, який показує коли краще стригти волосся, а коли краще утриматися від процедури состригания волосся. Такий місячний календар стрижки 2008 року робиться на кожен день кожного місяця. В інтернеті ми знайшли один найбільш цікавий з цієї точки зору сайт гороскопів стрижок і зачісок, расказывающий про сприятливих дати місячної стрижки — www.AstroMobile.ru. Такий гороскоп зачісок подгатавливают Анастасія і Артемій Якубовы. Як там написано: «Навіть сама звичайна стрижка волосся може дуже сильно вплинути на Вас і Вашу долю. Даний календар стрижки складається на основі місячного календаря і впливу Місяця на ріст волосся. Місячні дні поділяються на сприятливі і несприятливі для стрижки волосся. Дні обрізання волосся мають як благотворний вплив на людину — позитивно впливають на довголіття, успіх і зовнішню привабливість; так і негативний, оскільки стрижка в ці дні може пошкодити життєву силу людини і накликати біду. Гороскоп зачісок і календар стрижки дозволяє вибрати правильний час візиту до перукаря.»

Наш салон про дату стрижці (число, місяць, рік, ранок, день, вечір, ніч, тощо) не дотримується такої точки зору, т.к. вірити в гороскоп чогось або не вірити — це особиста справа кожної людини. Для зручності відвідувачів, ми будемо публікувати на сторінках сайту гороскоп стрижок і зачісок, який Ви можете знайти тут. Однак, ми вважаємо, що головне в день стрижки — це гарний настрій, бажання підстригтися і, безумовно, хороший перукар, якого Ви можете запросити до себе, звернувшись до нас! А в даний час зробити сучасну стрижку в Москві і ще на дому — це простіше простого. Ціни на стрижки та інші послуги Ви можете дізнатися тут. Тому для Вас не буде неприємних грошових сюрпризів.

МИ НЕ НАДАЄМО НАСТУПНІ ПОСЛУГИ: модельні стрижки гарячими ножицями (термострижки для посіченого волосся тимчасово не здійснюються нашими перукарями); екстремальні стрижки; стрижки волосся «під нуль» машинкою; стрижки бороди і вусів; стрижки собак, котів та інших тварин; чоловічі інтимні стрижки (робимо тільки жіночі інтим стрижки). Відповідно, такі фото у нас на сайті представлені!

НАЙКРАЩЕ ФАРБУВАННЯ, ГАРМОНІЙНО ВИДІЛЯЄ ВАС З СІРОЇ ЮРБИ

НАШІ ПОСЛУГИ : модне фарбування волосся (фарбування чи фарбування волосся), освітлення волосся (знебарвлення свого роду), тонування волосся, мелірування волосся (два види мелірування: шапочка та фольга), колорування волосся (креативне фарбування).

ПРИМІТКА : щодо фарби, їх властивостей та палітри кольорів фарби волосся, а також про техніки фарбування/мелірування/колорування волосся, Вас повністю може проконсультувати наш домашній перукар креативу. В своїй роботі перукар використовує тільки професійні фарби для волосся. Особливо хотілося б виділити найбільш якісні та професійні фарби для волосся провідних і популярних косметичних фірм-виробників: фірма Wella — фарби «ВЕЛЛА» для волосся, фірма L’oreal Professionnel — фарби «Л’ОРЕАЛЬ» для волосся, фірма Schwarzkopf Professional — фарби «ШВАРЦКОПФ» для волосся, фірма Londa — фарби «ЛОНДА» для волосся і деякі інші. Повторимося, що всі ці та інші цікаві для Вас моменти Ви зможете уточнити під час попередньої консультації по телефону особисто з перукарем, який і буде Вас обслуговувати. Вона постарається максимально детально відповісти на всі питання, що цікавлять Вас. Ви можете не переживати за якістю робіт, оскільки в більшості випадків (за нашою статистикою — понад 85%) після фарбування/мелірування/колорування виходить те, що і планувалося — гармонійне поєднання гарної зачіски і кольори фарбування волосся. Слід зауважити, що якщо Ви на якомусь сайті, що пропонує послуги салону краси або перукарні, побачите такі слова, як «окрашЕвание», «меЛЛирование» або «мИлирование» волосся, то настійно радимо Вам відразу ж покинути такий сайт, т. к. в таких елементарних словах професіонал не може допускати помилок. На нашому сайті є загальні галереї стрижок з креативно забарвленим волоссям (у т. ч. фото мелірування і фото колорування). Однак, такі фотографії модних стрижок/зачісок слід сприймати не більш як зразок стрижки (тобто приклад). У нашого перукаря є кілька фотографій мелірування та колорування своїх робіт, про це бажано заздалегідь уточнювати вже безпосередньо у того перукаря, який і буде Вас обслуговувати.

МИ НЕ НАДАЄМО : фарбування волосся хною (забарвлення), елімінування волосся, блондування волосся.

КРАЩІ ХІМІЧНІ ЗАВИВКИ ВОЛОССЯ З МІНІМАЛЬНИМ ЗБИТКОМ ДЛЯ ВАШИХ ВОЛОССЯ

НАШІ ПОСЛУГИ : американська хімічна завивка (на бігуді Олівія Гарден), вертикальна хімічна завивка, «шовкова хвиля».

ПРИМІТКА : майже всі види хімічної завивки волосся можна поділити на дві великі групи. Перша — за технологією завивки, друга — за складом хімічної завивки. Назви хімічних завивок, що входять у ці групи, можуть бути різними, але очікуваний у клієнтки ефект від хімії волосся практично один — ті чи інші розміри локони. Тобто задача салону, якщо говорити примітивним мовою, — зачіска із завитого волосся. Взагалі зараз на слуху такі види завивки волосся. японська завивка, американська завивка, біозавивка mossa, вертикальна завивка, завивка lc2, лікувальна завивка, завивка «шовкова хвиля», щадна завивка, спіральна завивка, перманентна завивка. Де зробити хімічну завивку волосся — в салоні краси або будинку? Вирішувати, звичайно ж, Вам. Варто зауважити, що якихось особливих домашніх умов не потрібно. Головне, це було б бажання, а практичного досвіду і кваліфікації перукаря вистачить! На превеликий жаль, на нашому сайті немає фото хімічної завивки, однак, у нашого перукаря є кілька оригінальних фотографій хімічної завивки своїх клієнтів. В інтернеті ми знайшли один найбільш цікавий з цієї точки зору сайт. де представлені деякі фото хім. завивки волосся. І так, приміром, Ви визначилися, що хочете зробити хімічну завивку у себе вдома в Москві або в найближчому Підмосков’ї), але ще не знаєте, яка хімія Вам потрібна. Нічого страшного! Ви залишаєте своє замовлення, а після Вам передзвонить наш перукар, який консультує Вас по телефону по всім питанням, які Вас цікавлять. Далі, Ви визначаєтеся з видом і способом хімічної завивки, домовляєтеся про дату і час приїзду до Вас майстра. Наш перукар постарається зробити все можливе, щоб Вам не зіпсувати і не спалити волосся, а також домогтися бажаного Вами ефекту від хімії — красивих локонів! Після хімії, як правило, робиться стрижка й укладання волосся.

МИ НЕ НАДАЄМО : японська хімічна завивка, хімічна завивка lc2, біо-завивка mossa, перманентна хімічна завивка, хімічна завивка вій.

ПОВСЯКДЕННІ ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА НАЙКРАЩІ СВЯТКОВІ ЗАЧІСКИ

НАШІ ПОСЛУГИ : ЗАЧІСКИ НА КОЖЕН ДЕНЬ: модні чоловічі зачіски [фото каталог ]; модні жіночі зачіски [фото каталог ]; молодіжні та креативні зачіски [жіночі фото ]; стильні і модні зачіски [фото каталог ] на короткі і довгі волосся; інтимні зачіски (видалення волосся в області зони бікіні, глибоке бікіні-дизайн). УРОЧИСТІ ЗАЧІСКИ: весільні зачіски нареченим [фото каталог ], вечірні зачіски подружкам нареченої [фото каталог ], вечірні укладки волосся гостям на весіллі, святкові укладання волосся феном на корпоративні заходи, різні коктельні та фантазійні зачіски та укладки волосся (засоби: щипцями, феном або дифузором).

ПРИМІТКА : яке б у Вас не було торжество (будь то весілля, День народження, корпоративна вечірка або просто так, для себе коханої, щодня) — Ви з допомогою нас і наших послуг салону краси будете виглядати в урочистий день набагато красивіше, ніж зазвичай. І це факт! Люди змінюються і ними починають захоплюватися ще більше! На попередньої репетиції (за Вашим бажанням) ми можемо з Вами зробити підбір зачіски для волосся. Це буде відбуватися методом проб і помилок (на те вона і репетиція), а не через комп’ютерну програму підбору зачісок «Віртуальний стиліст», яка дозволила б нам розширити наші візуальні можливості, а також Вам подивитися і скачати зачіски. Ця програма припускає встановлення лише на один стаціонарний комп’ютер, т. к. кожна така програма має свій унікальний ключ. А у Вас вдома, зробити комп’ютерний підбір зачіски, навіть якщо і буде така спеціалізована програма з моделювання зачісок, для нас не представляється можливим. Тому майже у кожного нашого весільного стиліста-візажиста є свої напрацювання у вигляді свого фотоальбому весільних зачісок як на короткі, так і на довге волосся. До того ж досвід і професіоналізм дозволяють робити красиві зачіски без репетиції.

МИ НЕ НАДАЄМО : французькі кіски, афрокосички, дреди, афрозачіски, дитячі стрижки, чоловічі інтимні зачіски (робимо тільки жіночі інтим зачіски). Під час навчання, наш візажист спробує відкрити Вам секрети макіяжу зірок, розповідаючи і про те, які можуть бути зірки без макіяжу, а які після роботи професіоналів (візажистів, фотографів, монтажистов тощо), т. к. на фото макіяж у них виходить бездоганним, але все це не природна краса. Осягаючи разом з візажистом мистецтво макіяжу крок за кроком, роблячи практичні приклади макіяжу, дізнаючись основні тенденції макіяжу в світі, Ви навчитеся правильно робити макіяж (гарний!) у повному сенсі цього словосполучення. У деяких наших візажистів є свої деякі фото без макіяжу і з ним, тобто до і після. Якщо Ви хочете побачити фотографії макіяжу на сайті, то картинки макіяжу з зачісками Ви можете подивитися тут.

МИ НЕ НАДАЄМО : перманентний макіяж очей і брів, тату макіяж.

Короткий опис статті: стрижки фото

Джерело: BEST-BEAUTY: ФОТО ЖІНОЧІ СТРИЖКИ 2011, МОДНІ ЗАЧІСКИ ФОТО, ВЕСІЛЬНІ ЗАЧІСКИ ВОЛОССЯ, КОРОТКІ І ДОВГІ ЗАЧІСКИ НАРЕЧЕНИХ НА ВЕСІЛЛЯ 2011

Також ви можете прочитати