Асиметричні стрижки приклади, поради і фото асиметричних стрижок

07.07.2015

Асиметричні стрижки – приклади, поради і фото асиметричних стрижок

Звичні прямі волосся, локони, стрижки каре з чіткою симетрією або каскад вже набридли, злегка застаріли і шалено хочеться чогось свіжого, модного і досконалого незнайомого раніше. Зате асиметричні стрижки тільки почали входити в звичний побут, а тому ще дивують і іноді навіть шокують публіку. Це легкий епатаж, який характеризує володарів такого роду зачісок, як людей творчих, різнобічних і навіть зухвалих.

Асиметричні стрижки добре підійдуть людям з овальною формою обличчя, чіткими рисами обличчя і виділяються вилицями. Це якесь грубе обличчя, якому відмінно підійдуть рвані пасма, порушена пропорція і дисбаланс. Можна зробити звичну стрижку боб, але довжину правої сторони довести до лінії вуха, а довжину лівої – до лінії підборіддя. Якщо у вас кругле обличчя, а все одно хочеться чогось екстравагантного, то асиметричні стрижки тут теж мають місце бути, але в дещо більш стриманій формі. Для цього можна знову зробити стрижку каре, з однаковою довжиною волосся з боків, проте акцент робимо на чубку. Чубок досвідчений майстер легко зможе обрізати косо. Коса чілка і додасть ту саму заповітну асиметрію.

Для власниць і володарів асиметричних стрижок необхідні деякі цінні рекомендації. В першу чергу будьте готові до великої трати часу на постійне випрямлення і укладання волосся після чергового миття голови. Асиметричні стрижки припускають чіткі лінії, графічні, а для цього доведеться постаратися.

Використовуйте для полегшення роботи спреї, гелі і віск. Волосся повинні бути завжди ідеально прямими. Не радимо використовувати асиметричні стрижки людям з важкими волоссям чи густим волоссям. Ідеальною стрижка буде для тонкого волосся з невеликим об’ємом. Придбайте спеціальний витягує прасочку для волосся з керамічними пластинами і регулюванням температури, щоб не пошкодити волосся і не порушити їх структуру. Крім того під час укладання використовуйте захисні засоби, які утворюють тонку плівку на волоссі і не дають перегріватися.

Модні асиметричні стрижки також припускають наявність декількох тонких пасм, які нависають над чубчиком до області обличчя. Створюється враження якогось хаосу, ігри і підступності.

Короткий опис статті: стрижки фото Всі ми втомилися від звичного порядку, і час від часу хочеться якогось хаосу, хоча б у своєму зовнішньому вигляді. Це не знак протесту сучасного життя, скоріше це спосіб висловитися, увібрати , Привычн тонкими, юнакам, рисами, що виступають, вилицями, дівчатам, підходять, варіантів, одним, такого, самовираження, Стрижки, однак, варто, цього, образ, готові, тоді, вперед, зухвалий, Звичні прямі волосся, локони, стрижки каре з чіткою симетрією або каскад вже набридли, злегка застаріли і шалено хочеться чогось свіжого, модного і досконалого незнайомого раніше. Зате ас

Джерело: Асиметричні стрижки – приклади, поради і фото асиметричних стрижок

Також ви можете прочитати