Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісок

17.05.2018

Асиметричні стрижки на коротке волосся: варіанти зачісок

Асиметричні стрижки на коротке волосся часто вибирають для себе леді з бунтарським характером, які звикли добиватися своїх цілей будь-яким шляхом. Адже й справді такий варіант зачіски виглядає оригінально і незвично. Завдяки асиметрії будь-яка охоча жінка зможе виділитися з натовпу. Увага оточуючих людей завжди приваблювали рвані і нерівні зачіски, але перед створенням нового образу слід приділити час на вибір того чи іншого варіанту. Тому як тих, хто проходить повз людей на обличчі повинні бути помітні здивування і поразки, але ніяк не жалість і посмішка.Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісок

Варіанти асиметрії на коротке волосся

У сучасному світі дуже популярна асиметрична стрижка на короткі тонкі волосся. Виглядає вона досить привабливо, але ось підходить далеко не всім. Тому перед відвідуванням перукаря необхідно дізнатися, які існують різновиди стрижок і кому вони більше підходять. Фахівці розділили зачіски такого типу на наступні групи:

 • укорочені волосся на потиличній зоні і довгі передні пасма;
 • за принципом кола пасма подовжуються від однієї скроні до іншого;
 • різкість між короткою верхівкою і довгими задніми і бічними пасмами;
 • рваний стиль пасом.

Іноді перукарі користуються способами вистригання чубчика, щоб отримати ефект нерівності, що дуже важливо в асиметричних стрижках. Догляд за зачісками на короткому волоссі найпростіший, наприклад, рваний стиль буде красиво виглядати, якщо його цікаво оформити за допомогою спеціального моделюючого гелю.Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісок

Короткі стрижки, як правило, найбільше подобаються повз проходять дамам, хоча і симпатію чоловіків можна завоювати за допомогою оригінально оформленої зачіски. Строкатість і об’ємність додасть мелірування. В основному короткі асиметричні стрижки не вимагають різних доповнень, тому як вони і самі по собі досить оригінальні. Але при бажанні можна спробувати доповнити стиль непомітними і не надто великими за розміром аксесуарами.

Вибір за параметрами

При виборі різновиди стрижки слід звертати увагу на форму обличчя. Особистості, які мають овальний тип обличчя з чітко вираженими вилицями, можуть легко вибрати для себе будь-яку вподобану стрижку. Хоча майстри і радять зупинити свій вибір на стрижці боб з рваними пасмами, а й інші варіанти будуть виглядати не менш цікаво.

Власниці круглого особи можуть розглянути варіанти з пишним потилицею і обрамленим пасмами особою. А ось уникати варто стрижок, які візуально збільшують щоки або ж містять прямі чубчика і чітко виражені горизонтальні лінії.Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісок

Для тонкого волосся слід підбирати такий варіант, який зможе вирішити кілька основних проблем — додадуть обсяг і індивідуальність образу. Перукарі рекомендують асиметрію тонким волоссю абсолютно будь-якої довжини.

Густі важкі волосся — це проблема багатьох дівчат. Жіноча асиметрична стрижка на коротке волосся такого типу зробить їх максимально легкими. А досягти ефекту буде не так вже й складно — досить буде звичайної филировки решт.

На кучеряве волосся підібрати підходящу стрижку досить важко. Найбільш ідеальними варіантами будуть Пікс і хвилясте каре.

Прямі тонкі або густе волосся — це знахідка для професійних перукарів. З таким типом волосся можна поекспериментувати і добитися унікальної стрижки, яку раніше не робив ніхто. Для початку можна спробувати варіант під назвою "шапочка", Який відмінно підійде діловим жінкам і екстравагантним модницям.

Догляд за подібними стрижками

Асиметричні стрижки на коротке волосся гарантовано дають образу природність. Але не варто забувати про те, що природність ця зовсім не натуральна, адже зроблена вона за допомогою штучного оформлення. А ось для більш гармонійного виду потрібно дотримуватися звичайні правила по догляду за волоссям.

Купувати дорогі кошти немає необхідності, але для послуху волосся слід дотримуватися повний цикл догляду, який починається з правильного миття і закінчується нанесенням бальзамів і правильної просушкой.

Красиве укладання на сухе волосся зробити практично неможливо, тому доведеться застосовувати моделюють кошти. Обсяг додасть мус, а для моделювання потрібно взяти гель.

З цього випливає висновок, що асиметрія підійде абсолютно будь-який дамі, якщо дотримуватися правил правильного догляду.Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісок

плюси укладок

Деякі леді не розуміють, навіщо їм робити асиметрію, адже їх влаштовує власний стиль. Насправді ж потрібно звертати увагу на те, що подібні укладання надійно маскують різні вади і проблеми, безпосередньо пов’язані з іміджем. Основні переваги, які мають асиметричні стрижки на коротке волосся:

 • легка укладка, зробити яку можна самостійно в домашніх умовах;
 • можна підібрати найкращий варіант до будь-якого типу особи;
 • незалежно від густоти волосся, вони будуть піддаватися укладанні;
 • з їх допомогою можна виділити деякі елементи іміджу.

Всім відома каскадний асиметрична стрижка на коротке волосся (фото якої надано нижче) виконується за спеціальною технологією, при якій на маківці залишається максимальний обсяг волосся, а кінці обрамляются. Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісокЗавдяки такій зачісці є можливість часто змінювати свій стиль, укладаючи пасма різними способами.

Але при всіх її плюсах не варто забувати і про регулярного догляду. Слід обов’язково відвідувати перукаря для корекції раз в 2 тижні. А віднести до каскадному типу можна такі зачіски:

Деякі варіанти стрижок на увазі зведення волосся нанівець в районі скронь, але зі збереженням необхідного обсягу на маківці. А ось для молодого покоління рекомендується підбирати такі зачіски, де присутні більш різкі перепади в довжині. Також можна поекспериментувати і виділити деякі пасма кольором.

Стрижка з чубчиком такого типу має на увазі коротку довжину. Як вже було сказано вище, найбільш вдалим вибором Пікс стане саме для власниць прямого волосся. Недбалий результат вийде, якщо виконати стрижку на кучерявих волоссі, але для любителів незвичайних образів це буде захоплююче. Дана асиметрична стрижка на коротке волосся з чубчиком, яка може бути подовжена або ж коса, дає ефект легкості і підкреслює індивідуальність. Пікс ніколи не виходила з моди, тому як підходить багатьом жінкам.

Боб "на ніжці"

Не менш популярна стрижка поєднує в собі класику і сучасні стилі. Головною особливістю і чималою перевагою є наявність обсягу на верхівці і максимально відкритого потилиці. Довгі прядочку обрамляють обличчя, тим самим підкреслюючи крихкість і витонченість жіночої натури. Найчастіше боб "на ніжці" вибирають дами високого зросту, тому як він також сприяє візуальному подовженню шиї.

Раніше така зачіска робилася тільки на волосся середньої довжини, але зараз вона увійшла в моду як асиметрична стрижка коротке волосся. Вигляд ззаду — це різкий перехід від короткого волосся до довгим. Підходить ця зачіска високим або мініатюрним тендітним жінкам з прямими і густими пасмами.

Овальне обличчя буде чудово виглядати в поєднанні з цієї стрижкою, а ось власницям подовженої форми обличчя слід бути гранично уважними. Боб "на ніжці" може ще більше витягнути особа, що зробить його не дуже красивим. Хоча непоганий варіант може вийти при додаванні чубчика.

Боб з довгою чубчиком від верхівки

Асиметричний боб (стрижка на коротке волосся) з чубком має кілька переваг, що дозволяють набирати популярність. В першу чергу слід відзначити можливість почати відрощувати волосся в будь-яку хвилину. В області особи розташовується максимальна довжина волосся, а ось потилична зона стрижеться досить коротко. Завдяки цьому також можна спробувати змінити напрямок проділу.

Практично в кожному сезоні в дану стрижку вносять деякі зміни. Наприклад, популярно було фарбування омбре, що виглядало досить оригінально. Неповторний образ створюється також і при фарбуванні окремих пасом в улюблені кольори. Зухвалі леді можуть спробувати яскраві кольори, а ось спокійним дамам підійдуть більш бляклі тони.

Інші різновиди стрижки боб

Багатьом людям привабливі асиметричні стрижки на коротке волосся, але мало хто знає про існування безлічі різновидів. У старі зачіски вносять зміни, за рахунок чого з’являються все нові стилі. Серед стрижок боб є такі цікаві варіанти:

 1. З довгою косою чубчиком. Догляд за нею дуже простий — досить буде всього лише виконати сушку, і пасма самі ляжуть на потрібні місця, утворюючи чудову форму.
 2. З нерівним проділом. Лінія, що розділяє волосся на дві частини, може бути не тільки прямий або косий. Модниці вже випробували варіанти зиґзаґоподібного проділу, який став популярним.

Інші популярні стрижки

Люди звертаються в перукарні, щоб створити привабливий стиль, але часто вони й самі не знають, що їм хочеться найбільше. Тому кожній жінці слід знати хоча б кілька популярних стрижок, які завжди будуть в моді.

Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісокКрім стрижки боб, існують і інші асиметричні варіанти, які також мають свої особливості та переваги:

 1. Їжачок. Дуже добре підходить впевненим в собі дівчатам, які можуть похвалитися ідеальною формою голови і красивою шиєю. Стрижка не потребує укладанні і особливого догляду.
 2. Аврора. Та ж сама Пікс (асиметрична стрижка коротке волосся), технологія виконання якої трохи змінена. Пасма різної довжини створюють трохи рваний ефект. Колорування цієї зачіски допоможе створити екстравагантний образ. Ділові леді, що працюють в офісах, віддають перевагу саме їй.
 3. Рвана. Найчастіше вибирають круглолиці дами, так як недбалі і навіть трохи бунтарські пасма падають на обличчя, приховуючи всі його вади. Завдяки їм жіноче обличчя стає трохи подовженим і більш вузьким.Асиметричні стрижки на коротке волосся варіанти зачісок
 4. Ельф. Краще підходить молодим і тендітним натурам. Відмінна риса — це довгі пасма на маківці, які акуратно лягають на лоб, візуально створюючи чубок.

Короткий опис статті: Стрижки асиметрія на коротке волосся фото, стрижки асиметрія на коротке волосся фото, асиметричні стрижки на коротке волосся асиметрична стрижка на коротке волосся фото асиметричний боб стрижка на коротке волосся

Джерело: Асиметричні стрижки на коротке волосся: варіанти зачісок

Також ви можете прочитати