Асиметричні стрижки для довгого волосся

03.09.2015

Асиметричні стрижки для довгого волосся

0 Одні дівчата давно звикли традицій, стереотипів, однотипності, а інші знаходяться в постійному пошуку. Для того щоб стати істиною леді і королевою краси доведеться не один раз змінити зачіску, перефарбувати волосся і поекспериментувати з макіяжем. Асиметричні стрижки для довгого волосся – це непогане рішення, крок на шляху до перетворень і своєму власному стилю.

Сучасні асиметричні стрижки на довге волосся роблять не тільки молоді дівчата, а й дорослі, цілком сформовані жінки. Немає нічого страшного в тому, що одна половина волосся пострижена по груди, а інша дістає майже до талії. Все залежить від професіоналізму майстра і загальної фантазії. Для тих, хто боїться сміливих екстремальних експериментів, можна просто висловити асиметрію у вигляді довгої чубчика, яка плавно переходитиме в загальну довжину волосся. Для більш сміливих можна порекомендувати зрізати верхню маківку, надавши тим самим об’єм волоссю, а решта волосся ідеально випрямити і зробити однієї довжини або спробувати «рваний» варіант-решт.

Асиметричні стрижки на довге волосся популярні зірки роблять так, що права сторона, наприклад, виявляється довгою, а ліва – каре. В якості непоганого прикладу можна навести солістку групи «Город 312» Аю, яка чудово виглядає з такою зачіскою, укладає її абсолютно по-різному і все більше привертає до себе увагу чоловіків. Якщо у вас м’який котячий вдачу, відмінна грація і доглянуте обличчя, то такі волосся тільки доповнять загальну картину і зроблять ще більш цікавою. В даному випадку асиметрія виступає в ролі «родзинки» жінки.

Стрижки для довгого волосся Сьогодні існують найрізноманітніші. Необхідно лише визначитися зі стилем і висловити свої бажання стиліста, перукаря. Пропонуємо вам звернути свою увагу на наші асиметричні стрижки для довгого волосся, представлені на фотографіях. На них чітко видно краса дівчат і докази того факту, що бути особливою і відрізняється від інших в міру не тільки модно, але і привабливо на всі 100%.

Сміливо експериментуйте і пам’ятайте про те, що сучасні технології дозволяють всього за пару годин наростити відсутню довжину, а гострі ножиці – її обмежити. У нашому світі все можна виправити, так що творите. Пробуйте і знаходите себе, свій ідеальний образ справжньої жінки-красуні! Все у ваших руках, справа лише за бажанням, бажанням змінюватися і ставати краще.

Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся Асиметричні стрижки для довгого волосся – це непогане рішення, крок на шляху до перетворень і своєму власному стилю. асиметричні стрижки

Джерело: Асиметричні стрижки для довгого волосся

Також ви можете прочитати