Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

17.05.2018

Аніме зачіски для хлопців: фото і типи

Сьогодні молоді люди, бажаючи виділитися із загальної юрби, часто експериментують зі своєю зовнішністю. Анімешні зачіски для хлопців вже не вважаються чимось особливим, але дозволяють створити яскравий образ. Фанати копіюють не тільки стрижки та укладки своїх улюблених мультяшних героїв, а й манеру їхньої поведінки, стиль одягу.

Повторити стильні зачіски своїх улюблених японських аніме персонажів не складно, але Головне знати, як правильно підібрати форму і як за нею доглядати, щоб образ залишався стильним, а не смішним.

Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

Особливості аніме зачісок для хлопчиків

Даний вид чоловічих зачісок копіюються з героїв улюблених мультфільмів або ігор. Найчастіше хлопчикам для створення аніме образу повинні відростити волосся середньої довжини. Якщо ви власник кучерявих локонів, то їх однозначно доведеться вирівняти. Майже будь-яка форма вимагає наявність подовженою чубчика. Якщо дозволяє місце навчання і батьки не проти, то можна пофарбувати деякі локони в яскраві кольори (сині, фіолетові, червоні). Щоб волосся не втрачали форму і придбали необхідний обсяг, молодим людям доведеться звикнути до використання пінок і лаків для волосся.

варіанти укладання

Вся суть аніме зачіски для хлопців &# 8212; правильне укладання. Якщо волосся коротке їх можна укласти в хаотичному порядку, використовуючи гель. Важливо до того моменту як укладань висохне гарненько наїжачити волосся в різному напрямку. Далі зачіска підсушується гарячим повітрям з фена і збризкують лаком сильної фіксації. Дана укладання має на увазі наявність хаотично стирчать кінчиків, які дивляться в різні боки.

Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

Укладання «Їжачок» використовується також на коротке волосся. Потилична зона начісувати і за допомогою гелю для волосся створюються об’ємні стирчать пасма, що нагадують колючки. Все волосся в тім’яній зоні і чубок потрібно витягнути праскою, щоб домогтися ідеальної гладкості. Останній штрих &# 8212; фіксація лаком.

Як зробити аніме зачіску хлопця?

Незалежно від того, що чоловічі зачіски аніме в мультфільмах виглядають невимушеними і простими, насправді техніка їх виконання не так проста як здається на перший погляд. Не кожен стиліст зможе якісно зробити таку стрижку, враховуючи індивідуальні особливості будови обличчя і його форми. Адже навіть ідеальна зачіска може зіпсувати загальний образ, якщо вона зовсім не підходить хлопцеві.

Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

Анімешники абсолютно не обмежують себе в кольоровій гамі волосся. Вони постійно експериментують, що може проявлятися в самих незвичайних поєднаннях кольору.

Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

Кому підійде?

Чоловічі зачіски в стилі аніме підходять не всім. Для хлопців з круглими особами і важким підборіддям таке рішення буде не найкращим. Такий ляльковий образ на громіздкому тілі буде виглядати як мінімум смішно.

Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

В ідеалі чоловік отаку (шанувальник японських мультфільмів) це стрункий молодий чоловік з тонкими рисами обличчя і блідою шкірою. Щоб в ідеалі зрозуміти саму підходящу зовнішність для мультяшного способу досить відкрити модні японські журнали.

Анімешні зачіски для чоловіків: фото

Більшість сучасних чоловіків люблять вражати оточуючих своїми незвичайними образами. Однак перед тим як зробити аніме зачіску хлопцеві кожен стиліст повинен звернути увагу на особливості його зовнішності. Зачіска повинна приховувати недоліки і проявляти гідності молодої людини. Нижче представляємо фото найвдаліших образів.

Можна помітити, що стандартна зачіска героя аніме дуже схожа на стиль культури емо, яка була дуже популярна в 2000-х роках.

Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6 Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6 Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6 Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6 Аніме зачіски для хлопців як зробити і кому піде? 6

В кінці хочеться додати, що всі зачіски в стилі аніме вимагають ретельного догляду і регулярної укладання засобами сильної фіксації для створення чітких і різких ліній. Тільки в цьому випадку вони будуть виглядати яскраво і незвично. Якщо хлопець ставиться до творчої особистості, то такий спосіб прояви свого внутрішнього світу буде більш ніж виправданий. Серед дівчат, які підтримують любов до японських мультфільмів, яскраві юнаки матимуть особливий успіх!

Короткий опис статті: анімешні стрижки чоловічі, анімешні стрижки чоловічі

Джерело: Аніме зачіски для хлопців: як зробити і кому піде?

Також ви можете прочитати