Аніме зачіски для дівчат і хлопців як зробити? 2

17.05.2018

Незвичайні і яскраві зачіски аніме

Яскраві, незвичайні, але дуже симпатичні аніме зачіски — пряме свідчення того, що мультиплікація вже проникла в наше повсякденне життя, зробивши її багатшою з точки зору стилістики.

Образи аніме — особливості втілення

Японська мультиплікація не обмежена чіткими віковими категоріями — аніме з задоволенням дивляться і діти, і люди старшого віку.

Тому і зачіски під аніме актуальні в будь-якому віці, причому не тільки для дівчат, а й для чоловіків.

Стилісти стверджують, що кислотні тони, які використовують для оформлення зачіски в стилі аніме, підходять не всім, а тільки людям з сильним і наполегливим характером.

Аніме зачіски для дівчат і хлопців як зробити? 2

Специфіка аніме зачіски — яскраві експресивні кольори і текстуровані пасма. Чоловічі варіанти такого оформлення шевелюри відрізняє хороша укладання на середній довжині волосся.

Для дівчат виконання аніме зачіски актуально і на середні локони, і на довгі. Набагато рідше зустрічаються короткі стрижки аніме.

Вибір на користь зачіски аніме не варто робити спонтанно. Перш ніж зробити яскраве забарвлення, варто задуматися, наскільки усвідомлено таке рішення.

Про деякі нюанси краще дізнатися заздалегідь:

  • Короткі, рідкісні, ослаблені або пошкоджене волосся не підходять для зачісок в стилі японських коміксів;
  • Для дівчаток дошкільного та молодшого шкільного віку слід вибирати максимально щадні рішення — косу чубок, легку укладку, відтінків лаки;
  • Зачіски аніме створюються на основі забарвлених, нерідко освітлених пасом, тому потребують регулярного догляду — підтримання чистоти волосся, укладанні із застосуванням фена і лаку, а також в нанесенні поживних масок для відновлення здоров’я волосяних цибулин;
  • Експерименти з фарбуванням в малинові або сині відтінки краще проводити, попередньо переконавшись, що ця палітра гармонує із зовнішністю;
  • Якщо на основній роботі встановлено дрес-код, стиль японських коміксів може виявитися не до місця.
  • Кучеряві пасма для оформлення аніме необхідно випрямити;
  • Повернути назад вихідний колір пасом після фарбування в кольори аніме дуже складно. Крім того, для волосся це може стати сильним стресом;
  • Якісно оформити зачіску аніме під силу тільки професіоналам. Щоб точно визначити поставлену задачу, рекомендується роздрукувати зображення мультгероя і показати його стиліста.

Як оформити волосся в стилі японських коміксів?

Головними параметрами, котрі характеризують зачіску, як стилізовану під аніме, є пряме волосся незвичайного яскравого кольору, обсяг і косий чубчик.

Ці елементи перукарського мистецтва вважаються універсальними і підходять усім, незалежно від типу особи. Важливо, щоб зачіска гармонійно вписувалася в загальний стиль одягу і зовнішності.

Аніме зачіски для дівчат і хлопців як зробити? 2

Вибір способу — це перше, що потрібно зробити при оформленні аніме стилю. Мається на увазі колір пасом і базова стрижка.

Потім необхідно вибрати якісну професійну фарбу — це важливо для збереження здоров’я волосся. Також буде не зайвим запастися якісними трав’яними засобами для догляду за шевелюрою.

Після стрижки виконують укладання. Щоб отримати необхідну форму, стилісти застосовують стайлінгові кошти.

Їх наносять на вологе локони і моделюють зачіску, поступово висушуючи їх феном.

Виконати оформлення волосся під аніме можна самому. Наприклад, на основі стрижки боб. Для цього витягають пасма і роблять прямими за допомогою прасування.

Деякі з них зачісують в різні боки і покривають лаком. В такому укладанні доречні різнокольорові пасма і злегка підкручені кінчики.

Аніме зачіски для дівчат і хлопців як зробити? 2

Стилізувати під аніме можна і звичайний хвіст. Для цього його оформляють як можна вище, а потім плетуть багато тоненьких кісок і скріплюють гумками.

Якщо волосся коротке, можна виконати хаотичну аніме укладку. На пасма наносять гель і наїжачують їх.

Потім обробляють волосся феном, домагаючись, щоб їх кінчики стирчали в різні боки. Для фіксації зачіски використовують лак.

Аніме-їжачок — один з варіантів для коротких пасом. В області потилиці виконують начісування і за допомогою гелю створюють стирчать пасма так, щоб їх форма нагадувала великі їжакові колючки.

Волосся спереду випрямляють праскою і зрушують на обличчя. Укладання закріплюють лаком.

Також аніме укладання на коротких локони можна зробити, наростивши необхідну довжину.

Способи виконання зачісок під аніме

Укладання в стилі аніме для дівчат більш популярні, ніж чоловічі. Їх створюють, наслідуючи героїням японських мультфільмів. Один з найпоширеніших — образ Сейлор Мун.

Щоб зробити цю зачіску, знадобиться лак, дві звичайних гумки і дві невидимих, а також кілька невидимок.

Волосся розчісують і розділяють вертикальним проділом. У кожній частині оформляють високий хвіст і закріплюють гумкою.

З правого хвоста роблять джгут, скручуючи пасма у напрямку проти годинникової стрілки.

Потім цим джгутом обертають фіксуючу хвіст гумку, а його кінчик простягають під нею. Повинен вийти тугий вузол.

Таким же чином оформляють лівий хвіст, з тією різницею, що палять скручують за годинниковою стрілкою.

Кожен з отриманих вузлів фіксують невидимою гумкою і покривають лаком.

Хвости — невід’ємний елемент зачісок більшості аніме персонажів. Кілька хвостів візуально збільшують обсяг зачіски, і тіло на цьому тлі виглядає маленьким, тендітним і беззахисним.

Одна з таких зачісок — два хвоста з начосом і косою чубчиком. Виконується на довгому волоссі.

Для цього частину волосся з правого боку верхівки відкидають назад і заколюють затискачем.

Аніме зачіски для дівчат і хлопців як зробити? 2

Над правим скронею оформляють високий хвостик, використовуючи тільки середню частину волосся, і роблять начісування. Затиск знімають, волосся опускають вниз — праворуч і ліворуч навколо хвостика.

Потім такі ж маніпуляції проробляють з волоссям в лівій половині голови. Для фінального оформлення зачіски використовують спеціальну гумку з вушками і бантиками зі стрічок.

Ще один спосіб зробити аніме зачіску з двох хвостів.

Пасма розчісують, поділяють проділом і оформляють два високих хвоста, з яких плетуть вільну косичку і закріплюють гумкою.

Щоб додати кісці обсягу, її ланки розтягують пальцями в сторони. Для оформлення зачіски застосовують шпильки зі стрічками і бантиками.

В основі третього способу — два високих бічних хвоста. Кожен з хвостів поділяють на три частини.

Одну з отриманих пасом намотують на пальці у вигляді рулончика і прикріплюють біля основи за допомогою невидимки.

Потім відокремлюють пасмо з решти волосся хвоста і теж намотують рулончиком, який прикріплюють біля основи з іншого боку.

Виходить подобу банта з закручених пасом і тоненький хвостик посередині. Таким же чином оформляють другий хвіст.

Чоловічі укладання аніме припускають оформлення на базі таких стрижок, як боб або каскад. Характерні риси чоловічої зачіски — легка недбалість і скуйовджене волосся.

Короткий опис статті: анімешні стрижки чоловічі, анімешні стрижки чоловічі

Джерело: Аніме зачіски для дівчат і хлопців — як зробити?

Також ви можете прочитати