Аніме зачіски для дівчат 2

17.05.2018

Найпопулярніші аніме зачіски для дівчат

Під враженням багато хто хоче повторити образ свого улюбленого персонажа аніме. Є пару способів зробити таку цікаву зачіску самостійно.

Аніме зачіски для дівчат &# 8212; як зробити?

Незважаючи на те, що зачіски в стилі аніме дуже часто мають оригінальний колір і взагалі, сама по собі зачіска відрізняється від стандартної, вам буде легко її зробити, дотримуючись інструкції.

Пару рад, як зробити аніме-зачіски самостійно і без праці:

 • Перед початком створення зачіски, скористайтеся праскою для вирівнюючи волосся.
 • Якщо ви власник косою або прямий чубчика &# 8212; це стане вашим перевагою.Аніме зачіски для дівчат 2
 • Такі зачіски завжди яскраві та оригінальні. Якщо ви не готові до таких експериментів з анімешні зачісками, просто використовуйте безпечний кольоровий лак і масло для гарячої укладання.Аніме зачіски для дівчат 2

Зачіска на довге волосся відмінно підійде для образу з популярного аніме &# 8212; Сейлар Мун.

 1. Зробіть проділ волосся по центру і розділіть пасма на дві частини. Волосся повинні бути прямими.
 2. За допомогою шпильок, зафіксуйте симетричні хвостики. Потім, нанесіть на них невелику кількість засобу для укладання.Аніме зачіски для дівчат 2
 3. Робимо руками з хвостів «джгутики», після фіксуєте шпильками, щоб трималися.
 4. Якщо ви володієте косою чубчиком, нанесіть на неї трохи засобу для укладання і ідеально випрямити.

Аніме-дівчата з короткою зачіскою

Аніме-стиль зачісок на коротке волосся також популярний, як і зачіски на довге волосся. Вельми смілива з них &# 8212; їжачок.

 1. Зробіть начісування, починаючи з потилиці. Виділіть пасма, за допомогою спеціального гелю для укладання, зробіть їх стирчать.
 2. Передні пасма ідеально випрямити і сбризнете лаком.

Корейські зачіски для дівчат фото

Мода на корейські зачіски поступово зростає, як і на інші азіатські види зачісок.

Варто виділити головні стилі корейських жіночих зачісок:

 • Гладенькі волосся, довгі. Ідеально прямі. Є довга коса чубчик, набік або пряма.
 • Акуратна стрижка закругленою форми. Довжина до плечей, в стилі каре. Зазвичай також з чубчиком.Аніме зачіски для дівчат 2

Зробити корейську зачіску легко і швидко. Вона майже не відрізняється від стандартної зачіски на кожен день. Пару варіантів для довгого волосся:

 1. Просто розпустіть ваше волосся, ідеально випрямити їх праскою, зробіть проділ збоку або посередині. Азіатки дуже люблять носити чубок, тому бажано доповнити образ нею.Аніме зачіски для дівчат 2
 2. Зберіть волосся в так званий «кінський хвіст», або зробіть пучок з волосся ззаду і прикрасьте його красивою шпилькою або будь-яким іншим аксесуаром на ваш смак. Зачіски прості, зробити їх не важко, до того ж, вони підійдуть як для повсякденного способу, так і для будь-якого заходу.

Що стосується варіантів зачісок для короткого волосся, то тут укладання особливо не знадобиться. Ви самі можете пофантазувати.

Зазвичай кореянки носять ідеально рівні коротке волосся з прямою або косою чубчиком. Або, додають волоссю більш зухвалий вид, роблячи обсяг, за допомогою фена і засобу для укладання.

Корейські зачіски для дівчат своїми руками

Якщо ваше волосся рівні і у вас є коса чубчик, то зробити корейську зачіску самостійно вам буде легко. Такий варіант підійде для волосся будь-якої довжини, що практично і дуже красиво. Корейські зачіски зараз в тренді, як і всі азіатські зачіски в цілому.

Робимо таку зачіску своїми руками.

1. Чисте волосся просушіть феном.

2. Розчешіть волосся і зробіть прямий проділ. За допомогою фена, укладіть волосся так, щоб пасма були спрямовані назовні.

3. Після закінчення роботи, сбризнете зачіску лаком невеликої фіксації.Аніме зачіски для дівчат 2

Японські зачіски для дівчат

Японські зачіски популярні серед молодих людей. Вони відрізняються своєю оригінальністю і різними ідеями. Існують різні образи: від ніжного і романтичного до бунтарського і сміливого. Однак, ніколи не піде з моди зачіска гейші.

Японські зачіски для дівчат своїми руками

Одна з найпопулярніших зачісок для дівчат &# 8212; традиційна японська зачіска гейші. Розглянемо пару варіантів, як її зробити.

 1. Зберіть волосся на маківці. Повинен вийде хвостик. Після, перетягніть і зафіксуйте його шпильками в декількох місцях.
 2. Зберіть волосся в акуратний пучок. Ви можете це зробити у вигляді «петлі» і закріпіть спеціальними шпильками. Для більш стійкого результату, сбризнете свою зачіску лаком невеликої фіксації.

Аніме зачіски для дівчат 2 Аніме зачіски для дівчат 2

Китайські зачіски для дівчат

Зазвичай китайські дівчата красуються густими і довгими волоссям, зі здоровим блиском. Вони пишаються красою свого волосся. Як і всі азіатки, обожнюють чубок і вірять тому, що вона надає особі щось дитяче і невинне. Традиційна китайська зачіска &# 8212; зачіска з двома перехрещеними паличками. Виглядає гарно і зі смаком. Спробуйте зробити такий варіант своїми руками.

 1. Немите волосся просушіть феном. Якщо волосся в’ється, добийтеся ідеальної рівності за допомогою прасування.
 2. Зберіть тугий хвіст на потилиці і закріпіть його надійної гумкою.
 3. Позаду гумки акуратно втягає палички так, щоб вони лежали хрест навхрест. Потім, беріть два пасма з хвоста і розділіть їх на рівні частини. Втягає їх з двох сторін, позаду паличок.
 4. Сплетіть пасма між собою так, щоб ззаду вийшло щось на зразок вузла.
 5. Стягніть волосся і закріпіть шпильками або спеціальними шпильками, щоб зачіска надійно трималася. Аніме зачіски для дівчат 2

Після можете закріпити зачіску лаком з невеликою фіксацією.

Про азіатських зачісках в цілому

У азіатів зазвичай волосся мають рівну структуру волосся. Таке волосся можуть випробувати багато варіанти зачісок. Види зачісок у них різні, як стандартні, так і креативні, на любителя. Напевно, і ви знайдете щось новеньке для себе і захочете спробувати.

Короткий опис статті: Аніме стрижки для дівчат, аніме стрижки для дівчат

Джерело: Аніме зачіски для дівчат

Також ви можете прочитати