Актуальні стрижки для довгого волосся. ТИ КРАЩЕ

02.10.2015

Актуальні стрижки для довгого волосся

Здавалося б, до довгим волоссям більше застосовне поняття «зачіска», ніж «стрижка», оскільки власниці довгого волосся дуже дорожать їх довжиною і до людей з ножицями ставляться недовірливо. Однак просто розпущене довге волосся зовсім не означають відсутність зачіски. Але тільки в тому випадку, якщо хороший перукар надав їм форму. Ось приклади актуальних зачісок на довге волосся, які ніколи цього не втратять своєї актуальності.

Стрижка з прямою довгою чубчиком

Така стрижка йде власницям гладких прямого волосся. Багато жінок зберігають вірність стрижці з прямою чубчиком все життя, і вони по-своєму мають рацію, адже акуратна «шапочка» гладко розчесаного волосся дозволяє їм почувати себе впевнено та комфортно. Не забудемо, що довга чолка приховує зморшки на лобі і здатна візуально омолодити. Правда, вона йде виключно власницям подовженого овалу обличчя і протипоказана власницям особи круглого.

Стрижка з довгою косою чубчиком

Це варіант каскадної стрижки, який особливо підходить тим, чиї волосся природним чином розпадається на косий проділ. У цьому випадку пасмо, що йде від проділу і спадаючу на обличчя, підстригають коротше, ніж всі інші, а інші обрамляють обличчя пасма підстригають східчасто. Тут головне – не відстригти зайвого, щоб не довелося весь час невротично поправляти чубок, лезущую в очі. До речі, чим більше волосся легкі і кучеряве, тим легше носити стрижку з довгою косою чубчиком. Для створення ділового образу (якщо на роботі суворий дрес-код) при цій стрижці робиться зачіска колосок або елегантна «мушля».

Каскадна стрижка без чубчика

Каскадна стрижка – найкращий варіант для тих, хто не хоче розлучатися з довгим волоссям, але хоче носити їх розпущеним і виглядати при цьому сучасно і стильно. При каскадної стрижки волосся ззаду залишаються довгими, а спереду забезпечується плавний перехід довжини з косою. Каскадна стрижка передбачає різні варіанти укладання з нею можна без праці робити як швидкі зачіски на кожен день. так і гламурні вечірні зачіски.

Стрижка-«драбинка»

Без сумніву, це одна з найбільш зручних у побуті стрижок, тому вона користується незмінною популярністю. Волосся при такій стрижці стрижуться поступенчато, що передбачає як наявність чубчика, так і її відсутність. Цю стрижку можна порекомендувати тільки власницям густого волосся; в іншому випадку волосся легко «обкорнать» і буде здаватися, що їх дуже мало.

Взагалі, грамотна стрижка на довге волосся повинна додавати зачісці об’єму і шику, а не віднімати природну красу і багатство волосся. Можливо, наведені вище приклади підкажуть, яка стрижка тобі більше піде. Може бути, її давно пора зробити!

Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся Здавалося б, до довгим волоссям більше застосовне поняття «зачіска», ніж «стрижка», оскільки власниці довгого волосся дуже дорожать їх довжиною і до людей із актуальні тенденції,стильні зачіски

Джерело: Актуальні стрижки для довгого волосся | ТИ КРАЩЕ

Також ви можете прочитати