Адам Ламберт став блондином

18.05.2018

Адам Ламберт став блондином

Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином Адам Ламберт став блондином

Адам Ламберт став блондином

Виявляється, не тільки Майлі Сайрус вирішила змінити колір волосся на блонд цього літа. Вчора співак Адам Ламберт опублікував у Твіттері свою фотографію з новим іміджем, підписавши її "Нова зачіска". Як вам такі зміни?

виконавець хіта "Whataya Want From Me" не упустив можливість обговорити свій оновлений зовнішній вигляд з шанувальниками, написавши: "Ви питаєте чому? А чому б і ні? 🙂 Зміни це прекрасно". І з ним не можна не погодиться, адже відтінок його волосся диво як хороший в контрасті з темними бровами і яскравим макіяжем. Але мейк-ап артиста — це окрема тема, яка дуже сильно турбує фанатів Ламберта, стражденних подивитися на кумира в природному вигляді. Сьогодні ми хотіли б приділити всю увагу його зачісці і згадати, що в блонд артист перефарбовується вже не в перший раз.

Адам Ламберт став блондином

Адам Ламберт в даний момент знаходиться в Японії і відчуває себе дуже незвично і хвилююче з новим іміджем. Вчора він опублікував твіт, який можна перекласти як "Я шалено радий підібрати собі гардероб в Японії!":

Адам Ламберт став блондином

Співак пообіцяв своїм відданим шанувальникам, що в честь виходу його нового альбому "Trespassing" він обов’язково відправиться в гастрольний тур. "Не бійтеся, мої гастролі в честь виходу останнього сольника обов’язково відбудуться. Просто всьому свій час. Повірте мені, фанати! Я вас не підведу".

Адам Ламберт став блондином

Адаму Ламберту не звикати бути блондином

Адам Ламберт став блондином

Адам Ламберт з близьким другом

Крім просування свіжого альбому, у Адама Ламберта з’явилося нове цікаве заняття. Кажуть, що він займе місце в журі популярної американської передачі "American Idol", Учасником якої він сам колись був. Нагадаємо, що співак пройшов у фінал і посів друге місце у восьмому сезоні шоу, лише трохи поступившись Кріс Аллен. Цікаво, що скаже Мерайя Кері, яка нещодавно стала суддею в "American Idol", З приводу нового вигляду свого майбутнього колеги?

Адам Ламберт став блондином

Фотографія з Твіттера співака

Адам Ламберт став блондином

А таким він був ще зовсім недавно

А який Адам Ламберт подобається більше вам — пекучий брюнет або попелястий блондин?

Короткий опис статті: Стрижка Адамом Ламбертом, адам ламберт, зачіски, краса, зачіски, зірки, знаменитості, актори, чутки, фотосесії, новини, краса, стиль, музика, кіно, фото, відео

Джерело: Адам Ламберт став блондином

Також ви можете прочитати