48 фото стрижок каскад на довгі, середні і короткі волосся.

13.08.2015

48 фото стрижок каскад на довгі, середні і короткі волосся.

Стрижки каскад вже багато років залишаються на піку популярності, лише злегка видозмінюючись відповідно до модними тенденціями. І більшою мірою цю затребуваність визначають природність ліній і можливість стрижки волосся будь-якої довжини. Наприклад, стрижка каре обмежена певною довжиною, а її чіткі лінії ніяк не можна назвати природними. До того ж стрижку каскад можна вважати універсальною, так як при цій техніці стрижки можна створити зачіску, яка буде ідеально підходити під форму обличчя, густоту і колір волосся.

Стрижки каскад на довге волосся
Стрижки каскад на середні волосся

Волосся середньої довжини для стрижки каскад підходять якнайкраще. Неслухняні кучеряве волосся, які так погано піддаються будь укладанні, в такій стрижці виглядають акуратно і стильно, прямі волосся не лежать нудними прядками. Для того щоб каскадна зачіска виглядала акуратно, досить просто після миття голови висушити волосся за допомогою фена. А плойка і бігуді дозволять модницям самостійно на основі каскадної стрижки створювати модні креативні зачіски. Стрижки з різною інтенсивністю каскадів можуть бути спокійними, так і більш зухвалими. Особливо стильно виглядають на волоссі середньої довжини «рвані стрижки ». Більш «м’які» стрижки каскад на середні волосся. в яких «драбинка» робиться тільки у самих кінчиків, підійдуть жінкам будь-якого віку, і похилого у тому числі. За допомогою каскадної стрижки можна легко вирішити проблему посічених кінчиків. Варіюючи каскад на середні волосся із чубчиком або без, хвилясті або гладкі можна щодня виглядати свіжо і по-новому.

Стрижки каскад на короткі волосся

Каскад, як і стрижки боб. відмінно виглядає і на короткому волоссі і допомагає приховати деякі недоліки обличчя. Так стрижки каскад на короткі волосся з підкрученими всередину прядками заховають масивне підборіддя. При вузькому обличчі ці прядки варто підкручувати назовні, щоб надати обличчю більш округлу форму.

Техніка виконання стрижки каскад

Короткий опис статті: стрижка каскад Стрижки каскад на короткі, середні та довгі волосся. З довгими та короткими чубчиками. 48 якісних фото, технологія виконання стрижки каскад. Стрижки і зачіски

Джерело: 48 фото стрижок каскад на довгі, середні і короткі волосся.

Також ви можете прочитати